banner29

Hasan Şaş havalimanında kavga etti: Bas git, ağzını burnunu kırarım

Galatasaray'ın eski futbolcusu ve yardımcı antrenörü Hasan Şaş, Adana'da bir vatandaşla kavga etti. Şaş'ın karşı tarafa "Bas git! Ağzını burnunu kırarım" dediği duyuldu.

Spor 18.03.2021, 13:52
Hasan Şaş havalimanında kavga etti: Bas git, ağzını burnunu kırarım

Sürpriz bir şekilde Galatasaray'daki yardımcı antrenörlük görevinden ayrılan eski futbolcu ve Fatih Terim'in yardımcısı Hasan Şaş geçtiğimiz gün bir skandal olaya karıştı. 44 yaşındaki teknik adam Hasan Şaş memleketi Adana'ya gideceği sırada havalimanında bir vatandaşla tartıştı. 

ADANA'YA GİTTİ 

Galatasaray'ın emektar futbolcusu ve eski yardımcı antrenörü Hasan Şaş, salı günü öğle saatlerinde İstanbul'dan kalkan uçakla memleketi Adana'ya gitti. 

GÖZYAŞLARINA BOĞULDU 

Uçak indikten sonra telefonu çalan Şaş, Galatasaray'ın efsane isimlerinden Erhan Önal'ın ölüm haberini alınca duygusal anlar yaşadı. Orada olanların anlattıklarına göre; eski futbolcu gözyaşlarına boğuldu. 

"AĞZINI BURNUNU KIRARIM" 

Bir süre ölüm haberinin şokunu üzerinden atmaya çalışan Şaş, ardından terminalden çıkıp otoparktaki aracına yöneldi. İşte o sırada Şaş ile bir vatandaş arasında sebebi öğrenilemeyen bir konu yüzünden tartışma çıktı. 

Sabah'ın haberine göre, karşılıklı atışma kavgaya dönüşünce araya giren üç kişi, eski futbolcuyu yatıştırmaya çalıştı. O anlarda Şaş'ın karşı tarafa "Bas git! Ağzını burnunu kırarım" dediği duyuldu. 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?