banner29

Hekimoğlu Trabzon'dan Şanlıurfaspor'a alkışlanacak destek

TFF 2. Lig ekiplerinden Hekimoğlu Trabzon kulübü, Şanlıurfaspor'un maddi imkansızlıklar nedeniyle maça gelemeyeceğini açıklamasının hemen ardından yeşil-sarılı ekibin tüm masraflarını karşılayacağını açıkladı.

Spor 02.11.2019, 01:50 02.11.2019, 14:05
Hekimoğlu Trabzon'dan Şanlıurfaspor'a alkışlanacak destek

Alt liglerde maddi imkansızlıklar yaşayan kulüpler arasına eklenen Şanlıurfaspor kötü günler yaşamaya devam ediyor. Son olarak Hekimoğlu Trabzon deplasmanına gidemyeceğini açıklayan kulübe Trabzon ekibinden takdir toplayan bir hareket geldi.

ŞANLIURFA GİDEMEYECEĞİZ AÇIKLAMASINDA BULUNDU

Şanlıurfaspor resmi facebook hesabından yapılan duyuruda, ''Maddi imkansızlıklardan dolayı pazar günü deplasmanda karşılaşacağımız Hekimoğlu Trabzon maçına gidilemeyecektir. Kamuoyunu duyurulur'' ifadeleri kullanıldı.

TRABZON EKİBİ MASRAFLARI KARŞILAYACAĞINI AÇIKLADI

Haftasonu Şanlıurfaspor'la evinde karşılaşacak olan Hekimoğlu Trabzon takımı söz konusu duyurunun ardından harekete geçerek resmi twitter hesabından, ''Hafta sonu karşılaşacak olduğumuz Şanlırfaspor'un maddi imkansızlıklar dolaysıyla Trabzon'a gelemeyeceklerini öğrenmiş bulunmaktayız. Yönetim Kurulu olarak Şanlıurfaspor'un bütün masraflarını karşılamak istediğimizi kamuoyunun bilgilerine sunarız.'' açıklamasında bulundu.

OYNAMADAN 3 PUAN KAZANMAYA TENEZZÜL ETMEDİLER

Son yıllarda yeşil sahalardaki en güzel hareketlerden birine imza atan Hekimoğlu Trabzon, sosyal medyada büyük destek gördü. Rakibinin maça çıkamaması dahilinde oynamadan 3 puan kazanacak olan Hekimoğlu Trabzon'un bu hareketi büyük bir centilmenlik örneği olarak kayıtlara geçti.

Habervakti

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?