banner29

İngiltere Premier Lig'den eşcinsellere bandajlı destek! Cinsiyetsiz dünya hayali...

İngiltere'nin en üst düzey futbol ligi olan Premier Lig'de eşcinsellere destek amaçlı tüm maçlarda eşcinselleri temsil eden gökkuşağı bayraklı bandaj takıldı.

Spor 06.12.2019, 00:00 06.12.2019, 12:16
İngiltere Premier Lig'den eşcinsellere bandajlı destek! Cinsiyetsiz dünya hayali...

Tüm dünyada hayata geçirilen eşcinsellik propagandasına dünyanın en çok izlenen futbol ligi olan İngiltere Premier Lig de katıldı. Küresel bir operasyonun parçası olan lige tepkiler gecikmedi.

PREMİER LİG EŞCİNSELLİĞE VERDİĞİ DESTEĞİ RESMEN ORTAYA KOYDU

Rainbow Laces (Gökkuşağı bağcıkları) kampanyasına destek vererek eşcinselliği teşvik etmeye çalışan İngiltere Premier Lig yönetimi, '"Kulüplerimiz futbolun herkes için olduğu mesajını pekiştirmek için harika işler yapıyor.'' ifadeleriyle desteklerini duyurdu. Premier Lig takımlarının tamamı bu haftaki maçlarda kaptanlık pazu bandında gökkuşağı renklerini kullandı. 

DÜNYANIN VE İNSANLIĞIN GELECEĞİ TEHLİKE ALTINDA

Cinsiyetsiz bir dünya hayali kuran küreselciler, aile yapısını bozarak insan nüfusunu azaltmayı hedeflediği yıllardır ortaya konulan çalışmalarla kanıtlanmıştı. Dünya genelinde tepkilerle karşılan bu projeye dünyanın önde gelen kurumlarının destek vermesi, dünyanın ve insanlığın geleceğini tehdit etmeye devam ediyor.

Habervakti

Yorumlar (3)
Metin Karaca 1 yıl önce
Eşcinsellik bir hastalık mı? Kavramlarla nasıl zihnimizle oynuyorlar?
Televizyon programcısı ve sunucu Bülent Deniz’e konuşan eşcinsel terapisti psikolog Hüseyin Kaçın sıradışı ezber bozan açıklamalarına devam ediyor! ‘’Eşcinsellik hastalık değil. Hasta muamelesi yaparsak eşcinselleri dışlamış oluruz!’’ ifadelerini kullanan Kaçın, yapılan röportajın ikinci bölümünde çarpıcı açıklamalarına devam ediyor... Anneler babalar bu röportajı mutlaka izleyin! İlgili röportajın tamamı yakında sitemizde...


Eşcinsellik bir hastalık mı? Kavramlarla nasıl zihnimizle oynuyorlar?


Televizyon programlarının ardından youtube üzerinden de izleyicisiyle buluşan başarılı programcı Bülent Deniz, eşcinsel terapisti psikolog Hüseyin Kaçın’la eşcinsellik hakkında bilinmeyenleri ve merak edilenleri konuştu. Yayınlanan röportajın ilk bölümü hayli ilgi görmüştü.

EŞCİNSELLİK HASTALIK DEĞİLDİR

Deniz’in ‘Eşcinsellik bir hastalık mıdır? sorusuna cevap veren Kaçın, ‘Eşcinsellik cinsel kimlik bunalımıdır. Eşcinsellere hasta muamelesi yaparsak, tuzağa düşeriz. Toplumun dışına iteriz. Zaten kendini dışlanmış hissediyorlar. Zaten travmalı bir hayat yaşamışlar. Eşcinsellik bir sonuçtur. Bunun sebepleri var. ’’ ifadelerini kullandı.

DEVLET HER ÇOCUĞA SAĞLIKLI EBEVEYNLER SAĞLAMAK ZORUNDA

‘’Devlet her çocuğa ruh sağlığı yerinde anne-baba sağlamak zorundadır’’ ifadelerini kullanan Kaçın, ‘’Siz devlet olarak aileyi korumazsanız geliştirmezseniz, aileyi merkeze koymazsanız toplumsal çöküş başlar. Burada tüm psikologlar sorunlar anlamında genelde anne-babaya odaklanırlar. Tamam anne-baba sorun çıkarabilir ama burada devletin hiç mi etkisi olmayacak. Çocuklarımızı 6-7 yaşında okula veriyoruz. Bir anne-baba çocuğunu devlet okuluna verdiği anda o çocuk anne-babanın değildir. Devlet bu emanetin bilincinde mi ve bu konuda hassasiyet gösteriliyor mu?’’ açıklamasında bulundu.KAVRAMLARLA ZİHNİMİZLE OYNUYORLAR

İstanbul Sözleşmesiyle birlikte özellikle muhafazakar basında azar azar ‘iş insanı’ ve ‘bilim insanı’ gibi kavramların kullanılmaya başlandığını belirten Kaçın, ‘’Bu medeniyetinizin çöküşüdür. Peki ‘iş insanı’ ne demek? Bir iş insanı varsa bir de iş hayvanı mı var? Bilim adamı kavramı sizi neden rahatsız ediyor? Bilim kadını da diyebilirsiniz. LGBT(Lezbiyen, gay, biseksüel, transseksüel) kavramlarını da kullanmamamız gerekiyor, sadece eşcinsel dememiz yeterli. Kelimelerle oynanarak, insanların zihni iğfal edilmeye çalışılıyor. ’’ İfadelerini kullandı.

TECAVÜZCÜ İÇE KAPANIK ÇOCUKLARI SEÇER

5 eşcinselden 2’sinin taciz veya tecavüz mağduru olduğunu belirten Kaçın, ‘’Çocuk tacizi ve tecavüzü genelde aileden, komşudan ve yakından geliyor. İçe kapanık çocuklar genelde taciz ediliyor. Tecavüzcü dışa dönük, kendini ifade edebilen, yaramaz çocuğa tecavüz edemez. Zaten onu tercih etmez. Uslu, sokağa çıkmayan, içe kapanık, oyun oynamayan çocukları tercih eder. Rastgele bir çocuk seçmez, seçerse bu hayatının hatası olur ve yakalanır.’’ İfadelerini kullandı. İşte merak edilen röportajın ikinci bölümü...

HaberVakti
Metin KARACA 1 yıl önce
'Türkiye artık eşcinsellik sorunuyla yüzleşmeli'
Başarılı programcı Bülent Deniz’e konuşan eşcinsel terapisti psikolog Hüseyin Kaçın, ‘’Türkiye artık eşcinsellik sorununu halının altına süpüremez. Bu gerçeklikle yüzleşilmeli.’’ ifadelerini kullanarak kritik uyarılarda bulundu.

'Türkiye artık eşcinsellik sorunuyla yüzleşmeli'


Televizyon programlarının ardından youtube üzerinden de yayın hayatına devam eden başarılı programcı Bülent Deniz, eşcinsel terapisti psikolog Hüseyin Kaçın’la Türkiye gündemini meşgul eden 'eşcinsellik' konusunu ele aldı.

EŞCİNSELLİK BİR LOBİ FAALİYETİDİR

Deniz’in eşcinsellikle ilgili sorularını cevaplayan Kaçın, ‘’Eşcinsellik kaçınılmaz olarak artık Türkiye’nin yüzleşmesi gereken bir konu. 2000’ler öncesi de bu konu vardı ve üstü örtülüyordu. 2000’lerden sonra artık bir şekilde dernekleştiler, örgütleştiler. Bu artık bir lobi faaliyetidir. Türk toplumu artık bu gerçeği halı altına süpüremez. Bu gerçekle yüzleşecek, toplum yetmez, devletin bütün kurumları bu konuda kendini sorgulamalı’’ ifadelerini kullandı.

KİMSE EŞCİNSEL OLARAK DOĞAMAZ

Eşcinselliğin doğuştan var olamayacağını belirten Kaçın, ‘’Çocuğun psikolojisi anne rahminde gelişmeye başlar. Anne ve babanın erkek çocuğuna ve kız çocuğuna yaklaşımı çok önemli ve bu konuda bilinçli olunmalı. Anne ve baba ilişkisi sağlıklı değilse sorun tam olarak burada başlar. İnsanın cinsel kimliğini oluşturması gerekiyor. Cinsel kimliğin oluşum sürecinde sosyolojik süreçler sizi şekillendiriyor. Sonra psikolojik süreçler, sonra siz ortaya biyolojik cinsiyetinizi koyuyorsunuz. Genetik anlamda kimse eşcinsel olarak doğamaz.’’ İfadelerini kullandı.ÇOCUKLARINIZIN PSİKOLOJİSİNE DİKKAT

Çocuğun psikolojik gelişiminde ailenin önemine değinen Kaçın, ''Doğduğu andan itibaren çocuk anneye yapışık bir hayat yaşıyor. Burada baba süreç içinde varlığını çocuğa hissettirmeli. İşte burada pasif bir baba çocuğun anneyi kutsamasına neden oluyor. Çocuk babayla özdeşim kuramıyor. Bir çocuğun psikolojisi bozulduğunda sapma alanları vardır. Hiçbir çocuk ‘benim psikolojim bozuk’ demez. Ama tırnak yeme varsa psikolojik sorun vardır. Altına işemek de psikolojik bir sorundur. Daha derin bir travma varsa çocuk saçını yolmaya başlar. En büyük sinyal çocuğun dışkı kaçırmasıdır. Hiçbir çocuk anne ve babasını suçlayamaz. Çocuk psikolojisinde suçlu olan çocuğun kendisidir.'' ifadelerini kullandı.

HaberVakti
Metin KARACA 1 yıl önce
'RECEP ILE ŞABAN’IN AŞKINA RAMAZAN KARIŞAMAZ' IFADESI NEYI ANLATIYOR?

Televizyon programcısı Bülent Deniz’e konuşan eşcinsel terapisti psikolog Hüseyin Kaçın, eşcinsel yürüyüşlerde kullanılan ‘’Recep ile Şaban’ın aşkına Ramazan karışamaz’’ ifadesini değerlendirdi.
Televizyon programlarının ardından youtube üzerinden de yayın hayatına devam eden başarılı programcı Bülent Deniz, eşcinsel terapisti psikolog Hüseyin Kaçın’a ‘’Recep ile Şaban’ın aşkına Ramazan karışamaz’’ ifadesinin ne anlama geldiğini sordu.

DEVLET ÇÖZÜM ÜRETEMEDİĞİ GİBİ PATLAMAYA NEDEN OLDU

Deniz’in ‘’Recep ile Şaban’ın aşkına Ramazan karışamaz’’ sorusuna cevap veren Kaçın, ’’Recep ile Şaban’ın aşkına Ramazan karışamaz, ifadesiyle sizin direnciniz sınanmış oldu. O güne kadar devletin müdahalesi söz konusu değildi. Ama bu iş polisiye tedbirlerle çözülemez. Eskiden devlet transları yakalıyordu, emniyete götürüp ıslatıp, saçlarını kesip, salıyordu. Ağır işkencelerden gerçtikleri iddia ediliyordu. Devlet burada dersine iyi çalışmamış. Bir sorunu teşhis ve tedavi etmemiş. Çözüm üretmemiş. 2000’li yıllardan önce böyle hortumlarla çözmeye çalışmış. İşte bu da birikimin hemen ardından patlamaya neden oldu.’’ ifadelerini kullandı.

EŞCİNSELLİKLE YÜZLEŞMELİYİZ

‘’Toplum eşcinselliği kabul etmek zorunda değil ama yüzleşmek zorunda’’ ifadelerini kullanan Kaçın, ‘’Bir anne-baba çocuğu eşcinselse bir an önce bunun çözümünü aramalı. İnternette son dönemde parlayan eşcinsellerin hayatlarını inceleyin bakın nasıl bir hayatları var. Söz konusu çocukluklarına geldiğinde çocukluklarını yaşayamadıkları ortaya çıkıyor. ’’ açıklamasında bulundu.

HOLLANDALI GAZETECİNİN AÇIKLAMASI HER ŞEYİ ORTAYA KOYUYOR

Türkiye’de eşcinsel bir derneğe 20 milyon dolar yardım yapıldığını belirten Deniz’in açıklamalarına devam eden Kaçın, ‘’Fatih Altaylı, iki tane Hollandalı gazeticiyle röportaj yaptılar. Altaylı sordu ‘Türkiye’de hiç mi olumlu bir şey yok?’ sorusuna Hollandalı gazetecinin verdiği cevap da ‘Beni Türkiye’de en mutlu eden şey eşcinsellerin haklarının yaygınlaşması’ oldu. Burada bir lobi var. ‘ ifadelerini kullandı.
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?