Katarlılar Türkiye'den bir takım satın alacaklar!

2. Lig Beyaz Grup'ta mücadele eden Zonguldak Kömürspor'a Katar'da yaşayan bir grup iş adamının talip olduğu öne sürüldü.

Katarlılar Türkiye'den bir takım satın alacaklar!

TFF 2’nci Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Zonguldakspor yıllardır yaşadığı maddi-manevi kriz nedeniyle sürekli satıldı-satılacak şeklinde yorumlar ile karşı karşıya kaldı.

Geçtiğimiz yıllarda bazı kurumların talip olduğu iddia edilen Zonguldakspor’a bu kez Katar’da yaşayan 42 yaşındaki Süleyman Taşçı isimli bir iş adamının başını çektiği Katarlı bir grubun talip olduğu iddia edildi.

Katar Kraliyet İş Konseyi Başkanlığı da yapan Zonguldak Devrek doğumlu iş adamı Süleyman Taşçı’nın 3 gün önce Zonguldak’a gelerek Zonguldakspor yönetimi ile bir görüşme yaptığı iddia edildi.

Taşçı İstanbul’da bir 2’nci Lig takımını almaya niyetlendiği, ancak memleketi olan Zonguldakspor’un daha cazip olduğunu ileri sürerek niyetinin Zonguldakspor’a almak olduğu iddia edildi.

Süleyman Taşçı ve ekibinin önümüzdeki günlerde bir kez daha Zonguldak’a gelerek son bir görüşme yapacağı da belirtildi.

Pusulagazetesi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Munir
Munir - 2 hafta Önce

Adamın ismini Google da yazdım hiç bir şey çıkmadı, daha sonra kaynağa bakdım ama nu Tuhaf ki haberin aynısı orada var ve yorumların yarısı adamın sahtekar ve dolandırıcı olduğunu yazıyor.

Bahri
Bahri - 1 hafta Önce

Adam sahtekar ve dolandırıcı aman dikkat.
Böyle adamların sonu ya ölüm ya hapis !

Onur
Onur - 1 hafta Önce

KOLPACI SÜLO

Hakan
Hakan - 1 hafta Önce

Yalancının Mumu yatsıya kadar yanarmış...

Metin
Metin - 5 gün Önce

Arkadaşlar haber asılsız şahıs asılsız, yorumlarlar doğruymuş

SIRADAKİ HABER

banner5