banner29

Mehmet Ali Yılmaz'dan Volkan Demirel'e sert mesaj!

Trabzonspor Onursal Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, Fenerbahçe - Trabzonspor maçı sonrası konuşan Volkan Demirel'in Bordo-Mavili camiadan özür dilemesi gerektiğini belirtti.

Spor 29.04.2019, 18:04 29.04.2019, 18:16
Mehmet Ali Yılmaz'dan Volkan Demirel'e sert mesaj!

Fenerbahçe ile Trabzonspor arasında oynanan ve son saniyeye kadar nefes kesen karşılaşmanın bitmesinin ardından demeç savaşları başlamıştı.

Sarı- Lacivertliler’in kaptanı Volkan Demirel maçın hemen ardından “Biz kendi derdimize düşmüşüz. Trabzon’un analizcisi mi, tercümanı mı ne gereksiz laflar söylüyor. Gelsin benden ve camiadan özür dilesin, yoksa onu otobüsünden aldırır, özür diletirim” demişti.

‘Ali Koç konuşsun’

Bordo-Mavililer’in Başkanı Ahmet Ağaoğlu da Volkan’a aynı sertlikle karşılık vermiş ve “Trabzonspor Kulübü’nün otobüsünden adam aldırmak kimsenin haddi değil. Daha öyle birini analar henüz doğurmadı” ifadelerini kullanmıştı.

Polemiğe, Karadeniz ekibinin Onursal Başkanı Mehmet Ali Yılmaz da katıldı.

Yılmaz, “Fenerbahçe kaptanı Trabzonspor’a yönelik böyle haddini aşan sözler kullanamaz. Kullanırsa çıkıp Trabzonspor camiasından özür dileyecek. Ali Koç da açıklama yapsın. İş adam aldırmaya gelirse hodri meydan denir” diye konuştu. 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?