banner29

Orman: Oruçluyum sakin kalmaya çalışıyorum....

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, 2018 Yılı Olağan İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısı'nda kürsüye çıktı. Orman, yaşanan tartışmalar üzerine "Oruçluyum sakin kalmaya çalışıyorum, germeyin beni" dedi.

Spor 11.05.2019, 17:25 11.05.2019, 17:44

Beşiktaş'ta yarın gerçekleşecek olan başkanlık seçimi öncesi bugün Akatlar'da kulübün olağan idari ve mali genel kurul toplantısı yapıldı.

Toplantının hemen başında Atıf Keçeci'nin Divan Başkanlığı'na seçilmesi üzerine salonda bir anda ortalık karıştı. Bazı genel kurul üyeleri "Hak, hukuk, adalet" şeklinde bağırınca BJK TV yayına bir süre ara verdi.

"SAKİN KALMAYA ÇALIŞIYORUM"

Yaşanan tartışmaların ardından kürsüye çıkan Başkan Fikret Orman, "Oruçluyum, sakin kalmaya çalışıyorum" şeklinde konuştu. Orman, konuşurken bir üyenin araya girmesi üzerine "Bak kardeşim rica ediyorum, germeyin ortamı" diyerek tepki gösterdi.

Başkan ayrıca "Bu benim Beşiktaş'taki son seçimim" dedi.

KAPALI KAPILAR ARDINDAN KARI GİBİ KONUŞURLAR

Kendisine yöneltilen bir eleştiriye yanıt veren Orman ise büyük bir gafa imza attı. Fikret Orman, "Kapalı kapılar ardında değil, buraya çıkıp konuşacaksınız. Öyle delikanlı bir adam da yok zaten. Onlar karı gibi arkadan konuşularlar" diyerek büyük gaf yaptı. Sonrasında protestolar üzerine özür dileyip "oruçluluğuma verin" dedi. Orman eleştirilere cevap hakkını bu gaftan ötürü kısa kesti.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?