banner29

Real Madrid karantina altına alındı!

Real Madrid resmi sitesinden, basketbol takımındaki bir oyuncuda Koronavirüs tespit edildiği ve hem basketbol hem de futbol takımın karantinayı alındığı açıklandı.

Spor 12.03.2020, 14:27
Real Madrid karantina altına alındı!

Real Madrid basketbol takımındaki bir oyuncuda koronavirüs pozitif çıkması üzerine antrenman kompleksindeki bütün takımlar önlem amacıyla bölgeyi terk etti.  Real Madrid de resmi sitesinden yaptığı açıklamayla bu gelişmeleri doğruladı. 

Futbol takımı da dahil olmak üzere karantina kararı

Futbol takımı da dahil olmak üzere Real Madrid'in tüm kademelerdeki takımları karantina altına alındı. Madrid kulübün bütün takımlarının ortak olarak kullandığı antrenman kompleksi olan Valdebebas boşaltıldı. Bütün oyuncular koronavirüs protokolü gereği karantinaya alındı. Hiç bir takım yakın tarihteki maçlarına çıkmayacak.

Yorumlar (1)
Deli dumrul 1 yıl önce
Lan geri zekalı kuran muhtaç kalmaz bilim teknoloji ilim şifalar ilaçlar hepsi kuranda mevcut bütün bunları sen saniyorsunki ınsanlar kendi kafalarına göre yapiyorlar görüp göremediğin herşeyin ilmi kuranda kurana bakıp öyle yapıyorlar Allahın minareye yıldırım düşürmesine gelince o Allah o kadar yüce ki kendi peygamberine bile yenilgiyi tartışmış siz bunu anlamazssiniz Allahın rahmeti merhameti olmasa yer yüzünde birtek ot dahi yeşeremez.
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?