banner29

Rüştü Reçber koronavirüse yakalandı

Hastaneye kaldırılan milli futbolcu Rüştü Reçber'in koronavirüs testi pozitif çıktı.

Spor 28.03.2020, 23:28 28.03.2020, 23:34
Rüştü Reçber koronavirüse yakalandı

Hastaneye kaldırılan milli futbolcu Rüştü Reçber'in koronavirüs testinin pozitif çıktığını eşi Işıl Reçber duyurdu. Daha önce Fenerbahçe, Barcelona ve Barcelona'da forma giyen milli futbolcu hakkında geçmiş olsun mesajları yağdı.

İşte Işıl Reçber'in açıklaması;

"Sizlerle gerçeği en şeffaf şekilde paylaşırken daha güzel haberler vermek isterdim fakat üzülerek eşim Rüstü'yü COVİD-19 teşhisiyle hastaneye yatırmış bulunuyoruz.Herşey normal ilerlerken birden bire gelişen hızlı semptomlarla biz de olayın şokundayız.Kritik süreçler ve çok zor ,Allah benim değerli eşimle beraber tüm hastalara acil şifa kolaylık versin .

Tek ricam şu süreçte insanların biraz daha vicdanlı ve saygılı olabilmeleri.Ailecek yaptırdığımız testlerde benim, kızımın ve oğlumun negatif sadece eşimin pozitif çıkmıştır.

Bu sebeple bizler evde kendisi hastanede ve görüş izni yok.Aslında en zor olanı da bu yanında olamamak.Ama Allah büyük önce ona sonra Türk hekimlerine emanet, inşallah bu da geçecek..Telefonlarım kilitlendi dönüş yapamıyorum üzgünüm tüm sevenlere dostlara sizlere yürekten sevgiler.Dualarınızı eksik etmeyin lütfen bu çok önemli....#sengüçlüsünRR"

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?