banner29

Saffet Sancaklı 'Galatasaray ile Fenerbahçe arasındaki fark' açıklamasını yalanladı

Özellikle her Galatasaray-Fenerbahçe derbisi sonrası, Galatasaraylılar tarafından ortaya atılan 'Galatasaray ile Fenerbahçe arasındaki fark' olarak gösterilen ve Saffet Sancaklı'ya ait olduğu iddia edilen ifadeleri Sancaklı yalanladı.

Spor 26.02.2020, 00:26
Saffet Sancaklı 'Galatasaray ile Fenerbahçe arasındaki fark' açıklamasını yalanladı

MHP Kocaeli Milletvekili ve eski milli futbolcu Saffet Sancaklı, sosyal medyada hakkında ortaya atılan Galatasaray ile Fenerbahçe hakkındaki açıklamaları 2017 yılında twitter hesabından yalanlamıştı.

HALEN DAHA GERÇEK GİBİ PAYLAŞILIYOR

Beşiktaş, Kocaelispor, Galatasaray ve Fenerbahçe gibi kulüplerde oynayarak Milli Takıma kadar yükselmeyi başarmış bir futbol olan Saffet Sancaklı hakkında son yıllarda ortaya atılan gerçekdışı açıklamalar, Sancaklı'yı açıklama yapmak zorunda bıraktırdı. Özellikle her Galatasaray-Fenerbahçe derbisi sonrası sosyal medyada servis edilen Sancaklı'ya ait olduğu belirtilen açıklamalar, gerçekmiş gibi halen daha paylaşılmaya devam ediyor.

SANCAKLI: BEYANAT BENİM DEĞİL

Konuyla ilgili 2017 yılında twitter hesabından açıklamalarda bulunan Sancaklı, ''Sosyal medyada dolaşan bu beyanat benim değildir. Kamuoyuna duyulur'' ifadelerini kullandı. Söz konusu beyanatta, ''Ben Galatasaray'da oynarken Barcelona'yı yenme planları yapılıyordu. Fenerbahçe'deyken tüm sezon Galatasaray'ı yenme planları yapılıyordu. Farkı o zaman anlamıştım.'' ifadeleri yer alıyordu.

Habervakti

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?