banner5

banner29

Sivasspor'dan Mustafa Cengiz'e gönderme!

Sivasspor son olarak Galatasaray Spor Kulübü başkanı Mustafa Cengiz'in yaptığı açıklamalara cevap verdi. Kulübün resmi yayın organlarından yapılan açıklamada Cengiz'in kullandığı "Firavun’un laneti" içerikli sözlere cevap verildi.

Spor 26.12.2019, 18:17
Sivasspor'dan Mustafa Cengiz'e gönderme!

Sivasspor yaptığı sert açıklamada Galatasaray Spor Kulübü başkanı Mustafa Cengiz'in "Firavun’un laneti" içerikli sözlerine cevap verdi. Sivasspor'un yaptığı açıklamala da şunlara yer verildi;

"Haber niteliğinde yayınladığımız basın bülteni yüzünden Firavun lanetine maruz kaldığımızı da öğrenmiş olduk. Unutulmamalıdır ki; Firavun varsa Musa var. Lanet döner dolaşır yapanı bulur günümüzde canlı örnekleri olduğu gibi!"

"Daha önce ligin ilk yarısını 2 kez lider bitirip şampiyon olamayan bir Anadolu kulübü olarak her şeyin farkındayız. Yine de hakemleri baskı altına alacak açıklamalar, görüşmeler yapmayacağız. Hakemleri rahat bırakın, vicdanlarıyla baş başa bırakın!"

Mustafa Cengiz ne demişti?

Mustafa Cengiz, daha önce "Firavun’un laneti gibi o bildiride imzası olan 8 kulübün 3’ü küme düştü." ifadelerini kullanmıştı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Whatsapp Sözleşmesi'ni kabul ettiniz mi?
Whatsapp Sözleşmesi'ni kabul ettiniz mi?