banner30

banner29

Spor yazarı Hıncal Uluç flaş iddialarına devam ediyor! Fenerbahçelilerin amacı...

Spor yazarı Hıncal Uluç, Fenerbahçeli taraftarların takımlarının Beşiktaş'a yenilerek Galatasaray'ın şampiyonluk şansını zora sokmak istediklerini söyledi.

Spor 18.03.2021, 22:11
Spor yazarı Hıncal Uluç flaş iddialarına devam ediyor! Fenerbahçelilerin amacı...

Süper Lig'de bu hafta oynanacak olan Beşiktaş - Fenerbahçe derbisi öncesi A Spor yorumcusu Hıncal Uluç değerlendirdi. 

İşte Hıncal Uluç'un açıklamalar;

"FENERBAHÇELİLER, BEŞİKTAŞ'A YENİLMEK İSTİYOR"

"Ebedi dostluk bitti. Artık ezeli rekabet ve ebedi düşmanlık var. Bir yığın Fenerbahçeli, Galatasaray şampiyon olmasın diye takımlarının Beşiktaş'a yenilmesini istiyor. Bundan eminim."

"FENERBAHÇE'NİN KAZANMASI GEREKİYOR"

"Fenerbahçe tarafından bakacak olursak ise kötü gidişatı çevirmeleri lazım. Sadece Fenerbahçe adına değil. Ali Koç ve Erol Bulut adına da değiştirmeleri lazım. Ali Koç'un geldiği günü düşünün. Büyük ümitlerle geldi. Ali Koç ve Erol Bulut'un en azından prestijini kurtaracak, onurlu bir gidiş imkanı açması için bu maçı kazanması lazım. Ancak ne yazık ki, biz bu maçı kazanırsak Galatasaray'ın şampiyonluk yarışına avantaja sokacağız düşüncesi var. Bu hale geldik. Ya ben olayım, ya da o olmasın. Körü körüne fanatizm. İnşallah bütün bunların dışında keyifli bir futbol izleriz."

"FENERBAHÇE BİLEREK GÜNDEMİ DEĞİŞTİRDİ"

"Olmadı o gol? Fenerbahçe gol mü atacak? O gol olmasa, golü atacak takım yine Fenerbahçe değil. Maçın istatistiklerine bak. Fenerbahçe'nin doğru düzgün pozisyonu bile yok. Rakibin pozisyonları var. Ali Koç gündemi değiştirmek için VAR teknisyenine saldırı icat etti. Bu saldırı Fenerbahçe'nin utanç futbolunu affettirir mi?"

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?