banner29

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'ndan çok sert açıklamalar!

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Kasımpaşa'yı 2-1 yendikleri maçın ardından açıklamalarda bulundu

Spor 04.03.2021, 19:49
Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'ndan çok sert açıklamalar!

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Kasımpaşa maçının ardından çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Aağaoğlu'nun açıklamaları şöyle:

"Mustafa Muhammed'in yüzündeki şaşkınlık ifadesini gördünüz mü dün? 3 gün önce (Fenerbahçe maçı) neden kart göstermedin diyor o ifade."

"Dün yaşananları gördünüz"

"Bizim maçta bariz hata yapan 3 hakemi birden, yürüyün arkanızdayız gibi tekrar maça atarsanız, dün yaşananları da görürsünüz, tüm Türkiye gördü."

"Türkiye'de futbol kuralları kapsamında iç hukuk kapıları kapandığı için örnekleriyle birlikte başvuruyu FIFA'ya yapıyoruz. Diğer kulüpler de verilen kararlardan müzdariplerse, onlar da bizimle birlikte FIFA'da mücadele etsin."

"FIFA'ya başvuracağız"

"Adalet isteyen kulüpler, bizimle birlikte gelirler. Pazartesi günü FIFA'ya başvuru yapıyoruz. Sistemin değişmesi lazım. Bağımsızlık, özerklik böyle algılanamaz. Olanlar herkesin gözünün önünde."

"Yabancı hakem açıklaması"

"Bu ülke 30 senedir hakem tartışıyorsa sistemde hata var. Avrupa'da olmuyor mu? Olmuyor. Yapana bir daha hakemlik vermiyorlar. Hakemlik babadan oğula geçmiyor. Portekiz Futbol Federasyonu hakem değişikliğine gidiyor(yabancı hakem), bu noktaya mı taşımak istiyoruz?"

"Halil Umut Meler, [Fenerbahçe maçında] kendi verdiği kararı, Mustafa Muhammed'e gösterdiği kırmızı kartla kendisi tekzip etti. Allah'ın adaleti."

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?