banner29

Trabzonspor maçın tekrarı için başvurdu

Trabzonspor, Göztepe maçında İzmir ekibinin attığı golde kural hatası olduğu iddiası ile maçın tekrarı için TFF'ye başvuruda bulundu.

Spor 06.11.2019, 19:25
Trabzonspor maçın tekrarı için başvurdu

Süper Lig'in 10. haftasında kendi sahasında Göztepe'yi ağırlayan Trabzonspor, sahadan 1-0 mağlubiyetle ayrıldı. Bordo-Mavililer, İzmir ekibinin golünde kural hatası olduğu iddiası ile TFF'ye başvuruda bulundu.

Karadeniz ekibi, Jeremo'un kaydettiği golün hazırlanışında Soner'in Mossoro'ya verdiği pasta hakem Fırat Aydınus'un sağ ayağını kaldırmasına rağmen topun yerdeki sol ayağına çarptığını iddia ediyor.

Yeni kural gereği hakeme top çarptığı anda oyunun durdurulup hakem atışıyla tekrar başlaması gerektiğine vurgu yapan Trabzonspor yönetimi, pozisyonda kural hatası yapıldığını ifade ediyor.

EKREM ŞİRİN: "ADALET BEKLİYORUZ"

Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Ekrem Şirin, Göztepe maçındaki kural hatası başvurusuyla ilgili olarak, "Hukuk çerçevesinde sonuna kadar sesimizi çıkarıyoruz, bundan sonra da böyle devam edeceğiz. Bakıp göreceğiz açıkçası, umarım olumlu ve herkesi tatmin eden bir sonuç ortaya çıkar" dedi.

"UMARIM OLUMLU VE HERKESİ TATMİN EDEN BİR KARAR ÇIKAR"

Göztepe maçında kural hatası için başvuru yaptıklarını ve olumlu bir karar beklediklerini söyleyen Serdar Ekrem Şirin, "Başkanımız, genel sekreterimiz gerekli açıklamayı zaten yaptı. Hakkımız olmayan herhangi bir faul bile istemiyoruz, futbolda adalet istiyoruz. Hukuk çerçevesinde sonuna kadar sesimizi çıkarıyoruz, bundan sonra da böyle devam edeceğiz. Bakıp göreceğiz açıkçası, umarım olumlu ve herkesi tatmin eden bir sonuç ortaya çıkar" şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?