banner29

Yılmaz Vural'dan şok açıklamalar: Oyuncular bana küfür etti!

Süper Lig 39. haftasında Fenerbahçe'ye konuk olan BB Erzurumspor'da Ricardo Gomes krizi yaşandı. Golcü oyuncu oyuna girmeyi reddetti.

Spor 03.05.2021, 23:46
Yılmaz Vural'dan şok açıklamalar: Oyuncular bana küfür etti!

Ricardo Gomes'in oyuna girmediği anlar ile ilgili maçtan sonra yayıncı kuruluşa konuşan Yılmaz Vural"Yabancıyı serbest bırakmak isteyen zihniyete sesleniyorum. 2 ay paralarını almasınlar, takımın içinde olduğunu unutup UEFA'ya şikayete gidiyorlar. Ben de çoğu zaman alamadım. Biz ne yapalım?" dedi.

"Ricardo Gomes'ten rica ettim, sana ihtiyacımız var oyuna gir dedim. Girmem dedi. Yabancı futbolcular burayı dingonun ahırı sanıyor"

"Soyunma odasında küfür ettiler"

"Bir başka oyuncuyu oyundan çıkardık diye bana soyunma odasına küfür etmiş. Bana bir de? Küfür! Ulan burası dingonun ahırı mı? Allah sabır veriyor. Birkaç sene önce olsa adam gibi döversin"

YILMAZ VURAL'IN MAÇLA İLGİLİ DEĞERLENDİRMESİ

"3-3 bitebilirdi maç. Dakika 5. Ben hep VAR'dan yana konuşmuşumdur ama bu VAR'ın ne olduğunu hala anlayamadık. Üstünden pozisyon geçiyor, dönülüyor, bakılıyor. Oyuna adapte olmaya çalışırken gol yiyorsunuz. 14. dakikada 3-0 geridesiniz. Bu dağılmışlıkla ilk yarı pozisyon bulamadık. İkinci devre oyuna karakter koymak zorundaydık. Böyle olmaz. Karakter koyduk da. İkinci yarı 5 pozisyonumuz var. Bunları değerlendiremedik. Özgür diye bir genci soktuk alt yapıdan. Ne mutlu ki böyle bir genci futbola kazandırdık. Yavrum, kutluyorum. Yolu açık olsun. Ben gol diye ayağa kalktım iki pozisyonda ama yandan çıkmış. İki golü atsak Fenerbahçe son 15 dakika oyunda değildi; çok yoruldular. Pozisyon bulduk ama sonuç eşittir 3-1 mağlubiyet. Üzülüyor insan tabii ki. İkinci devredeki oyun için arkadaşlarımı kutluyorum."

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?