banner29

Yorumcular o pozisyon için 'penaltı' dedi

Galatasaray - Kasımpaşa maçında yaşanan tartışmalı penaltı pozisyonu için spor yorumcuları ortak bir kanıda bulunarak 'penaltı' olduğunu söyledi.

Spor 14.02.2021, 20:22
Yorumcular o pozisyon için 'penaltı' dedi

Galatasaray - Kasımpaşa maçının 2. yarısındaki penaltı pozisyonu tartışma çıkardı.

53. dakikada Kasımpaşa'nın sol kanattan kullandığı köşe vuruşunda Galatasaray savunmasından seken topu ceza sahası içinde kontrol etmek isteyen Varga, Kerem'le girdiği mücadelede yerde kaldı. Kasımpaşalılar penaltı bekledi ancak oyun devam etti. Pozisyon bir süre VAR tarafından kontrol edildi ancak hakeme herhangi bir inceleme tavsiyesi gelmedi.

ÇAKAR: "NET PENALTIYI YEDİLER"

Tartışmalı pozisyonla ilgili paylaşım yapan Ahmet Çakar, "Utanmazlar, Kasımpaşa'nın net penaltısını yediler!!" mesajını yolladı.

DİLMEN: "POZİSYON PENALTI"

Rıdvan Dilmen de penaltı pozisyonu hakkında şu ifadeleri kullandı: Kasımpaşa lehine verilmeyen penaltıyı tartışmak istemiyorum, pozisyon penaltı. Galatasaray - Kasımpaşa maçı hakemi Erkan Özdamar’a hiçbir şey olmaz. Merak etmesin; VAR hakemi Fırat Aydınus’a da bir şey olmaz. Bu sezonun sonucunu hakemler ve kurullar belirleyecek belli oldu."

SELÇUK DERELİ: "KASIMPAŞA'NIN NET PENALTISI VERİLMEDİ"

Eski hakem Selçuk Dereli, "Kasımpaşa'nın %100 penaltısı verilmedi." Bir penaltısı daha başka nasıl olur? Topla hiçbir temas yok. Çok net penaltı." dedi.

DENİZ ÇOBAN: "NET PENALTI"

Eski hakem Deniz Çoban, "Kasımpaşa'da Varga'nın pozisyonu net penaltı. Tartışma götürmez." ifadelerini kullandı.

Galatasaray bu sezon ligde 10. penaltısını kazandı ve ligde en çok penaltı kazanan ekip oldu.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?