Stüdyoda gergin anlar: Benim soyum da belli sopum da belli

Senem Toluay Ilgaz’ın sunduğu “Neden?” programında gergin anlar yaşandı. Programda, CHP PM Üyesi Erdal Aksünger ile MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt tartıştı.

Gündem 14.07.2020 - 22:51 14.07.2020 - 22:51

Haber Global ekranlarında yayınlanan “Neden?” programının bugünkü konukları;CMP PM Üyesi Erdal Aksünger, MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Hukukçu Ertuğrul Akar ve Gazeteci Mehmet Tezkan’dı. Programda, CHP PM Üyesi Erdal Aksünger ile MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt tartıştı.

Enginyurt’un yayın esnasında, Türkiye’nin dünyanın 6. büyük ülkesi olduğunu söylemesi üzerine Erdal Aksünger, “Akıl var mantık var. Yapmayın Allah aşkına” diyerek tepki gösterdi. Aksünger’in bu tepkisi üzerine Enginyurt, “Benim aklıma mantığıma hakaret etme” dedi. Tartışmanın büyümesi üzerine Enginyurt, Aksünger’e “Sen provokasyona gelmişsin buraya. Seni örgütlemişler, buraya göndermişler” dedi. Aksünger ise, “Beni kimse örgütleyemez. Benim geçmişim de belli, ne olduğum da belli, nereden geldiğim de belli, soyum da belli, sopum da belli. Hepsi belli” dedi.

 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@