‘Sülün Osman'a sansür iddiası!

Vizyona yeri giren Organize İşler filmi öncesinde gösterilen Saadet Partisi'nin ‘Sülün Osman' temalı reklamının, ajansa yapılan baskılar sonucu yayından kaldırıldığı iddia edildi. Temel Karamollaoğlu, sözkonusu reklam videosunu "Takdir, milletimizindir!" notuyla paylaştı.

Aktüel 06.02.2019 - 15:49 06.02.2019 - 15:49

Geçen günlerde vizyona giren ‘Organize İşler 2: Sazan Sarmalı' filmi öncesinde gösterilen reklam çalışması sosyal medyada gündem olmuştu. Sülün Osman lakaplı dolandırıcıyı konu alan reklamda, Galata Kulesi'nden Taksim Meydanı'na kadar Sülün Osman'ın dolandırdığı insanlar anlatılıyor. Reklamın ajansa yapılan baskılar sonucu yayından kaldırıldığı iddia edildi.

Yaptığı basın toplantısı sırasında sorulan soru üstüne konuşan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "Hükümet Sülün Osman'dan niye bu kadar çekindi anlamadım. Baskı kurdular, reklam ajanslarına Sülün Osman'ı kaldırttılar" dedi.

Daha sonra sosyal medayadan da paylaşım yapan Temel Karamollaoğlu "Organize bir şekilde yapılan baskılar sonucunda "Sülün Osman" reklamımız yayından kaldırıldı. Takdir, milletimizindir!"

Saadet Partisi Antalya adayı Ali Aktaş, kaldırılan reklam hakkında paylaşım yaparak sosyal medyadan destek istedi.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@