Tam kapanma kararının ardından Abdurrahman Dilipak'tan çok çarpıcı açıklamalar!

Bu akşam Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 18 günlük tam kapanmaya gidileceğini açıklamasının ardından, sosyal medyada adeta gündem; kısıtlama konuları oldu. 18 günlük kapanmanın doğru olduğunu savunanlar olduğu gibi, bu karara tepkisini dile getirenler de vardı. Gazeteci-yazar Abdurrahman Dilipak da bu karara tepki gösterenler arasındaydı. Usta kalemin paylaştığı Tweetler kısa sürede birçok paylaşım ve beğeni alırken Dilipak dikkat çeken şu ifadeleri kullandı: " Tam kapanma geldi. Gören, duyan, bilen,

Gündem 27.04.2021 - 00:26 27.04.2021 - 00:26 Bülent Deniz

Tam kapanma kararının Cumhurbaşkan ıErdoğan tarafından açıklanmasının ardından, sosyal medya mecraları adeta yangın yerine döndü.

18 günlük kapanmanın doğru olduğunu savunanlar olduğu gibi, bu karara tepkisini dile getirenler de vardı.

Usta kalem Abdurrahman Dilipak da, konuyla ilgili tepki vari Tweetler attı.

YA RAB BİLL'İN ADAMLARININ ŞERRİNDEN SANA SIĞINIYORUM

"Tam kapanma geldi. Gören, duyan, bilen, hüküm sahibi bir Allah var. Ya Rab'a Bill'in adamlarının şerrinden sana sana sığınıyorum." ifadelerini kullanan Abdurrahman Dilipak sonraki paylaşımında şöyle devam etti: "Ya Rab hastalarımıza şifa, esnafımıza sabır ver. Kafasını ve kalbini DSÖ ve FDA'ya göre ayarlayanları sana havale ediyoruz."

RAMAZAN PROGRAMI YERİNE COVİD KONFERANSI...

Açıklamanın tam iftar saatine denk geldiğini söyleyen Dilipak, "Bill'in adamları yorumları ile iftarımızı boğazımıza düğümledi. Eminim hepsi birden bol bol dua almışlardır. Na garip Ramazan programı yerine CoVID konferansı dinliyoruz Bill'in adamlarından iftar saatinda." dedi.

Yorumlar (2)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@