banner29

Elif Şafak, Türkleri o kitabında soykırımcı olarak göstermişti!

Yazar Elif Şafak, Baba ve Piç adlı kitabında Türklüğe hakaretten yargılanmış ve Avrupa Birliği'nin baskısıyla söz konusu davadan ceza almamıştı.

Tarih 29.05.2019, 16:50 14.10.2020, 15:09
Elif Şafak, Türkleri o kitabında soykırımcı olarak göstermişti!

Pedofili sapkınlığın ve taraflı yazıların yer aldığı kitapları bulunan Elif Şafak’ın 'Baba ve Piç' adlı kitabında Türklerle ilgili kullandığı ifadeler tepki çekmişti.

İşte Şafak'ın Ermeni Soykırımı'nı kabul ettiği ve Türkler'i birer cani olarak gösterdiği Baba ve Piç adlı kitabındaki bazı ifadeleri:

“Toprağımızdan kovulduk, eşyalarımızdan olduk, hayvan muamelesi gördük, koyun gibi kesildik. Doğru düzgün haysiyetli bir ölüm bile esirgendi bizden.”

“Silah arama bahanesiyle Ermeniler’in evlerine girip sonra da yağmalıyorlar… Sıradan Türklerle ne konuşacaksın, eğitim görmüşler bile ya milliyetçi ya cahil...”

“1909 Adana katliamlarından ya da 1915 tehcirinden.. Bunlar sana bir şey hatırlattı mı? Ermeni soykırımı diye bir şey duydun mu? Erkek bırakmıyorlar ortada...”

“Ayaş’ta sağ kalan olmamış. Çankırı’ya götürülenler de peyder pey öldürülmüşler. Sopalarla, balta saplarıyla dövülmüşler. Bazıları açlıktan ölmüş,bazıları da öldürülmüş.”

“Orada yerleşik milyonlarca Ermeni’ye ne oldu peki? Asimile edildiler! Eridiler! Yetim bırakıldılar. Sürüldüler. Mal mülklerinden oldular. Türkler’di 1915’te bunları yapanlar.”

“Sen kalk gel Orta Asya’dan, dal dostoğru Anadolu’nun bağrına... Bütün akrabalarını 1915’te kasap Türklerin ellerinde kaybetmiş soykırımzede bir sülalenin torunuyum.” 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?