banner30

banner29

Güzel bir çalışma: İskilipli Atıf Efendinin yüzünü hiç bu kadar net görmediniz!

Sosyal medyada 'İslamist hafıza' isimli Twitter kullanıcısı yaptığı bir paylaşımla gündem oldu! İskilipli Atıf Hocanın net bir fotoğrafını paylaşan hesap, "İskilipli Atıf Efendi'ye müftülük tarafından verilen bir vesika vesilesiyle, şehadetinden dört sene önce çekilmiş bu nadide fotoğrafını hafızaya kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz!" ifadelerini kullandı.

Tarih 18.03.2021, 02:06
Güzel bir çalışma: İskilipli Atıf Efendinin yüzünü hiç bu kadar net görmediniz!

Sosyal medyada 'İslamist hafıza' isimli Twitter kullanıcısı İskilipli Atıf Efendi hakkıdna bir paylaşımda bulundu.

Çok sayıda beğeni ve retweet alan paylaşımda, İskilipli Atıf Efendi'nin yüksek kaliteye çevrilmiş bir fotoğrafına yer verildi.

 "İskilipli Atıf Efendi'ye müftülük tarafından verilen bir vesika vesilesiyle, şehadetinden dört sene önce çekilmiş bu nadide fotoğrafını hafızaya kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz!" ifadelerinin kullanan 'İslamist hafıza hesabı devamında ise;

"Piksel piksel yüzünü zar zor seçtiğimiz şehit Atıf Efendi'nin temiz ve pak yüzünü böyle net görmek, görülmesine vesile olmak anlatılamaz bir his. Umarız ki önümüzdeki yıllarda hep bu güzel fotoğrafıyla anılır.." dedi.

FOTOĞRAFDA NE YAZIYOR?

"Vesika'da kabaca şöyle yazmakta:

*Balada (yukarıda) fotografisi mülsak (yapıştırılmış) Muhammed Atıf Efendi'nin ders-i âm Vaiz olduğunu mübin (gösteren) vesikadır. Fî 13 Eylül 1341 (1922) İstanbul Vilayeti Müftüsü. (Müftünün imzası)"

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?