banner29

Yavuz Sultan Selim 'YavuzKudüste' hashtagiyle anılacak!

Her sene, Kudüs'e 1516 yılının son gününde giren ve Mecid-i Aksa'da akşam ile yatsı namazını eda eden Yavuz Sultan Selim Han, mezarı başında yad edilirken, koronavirüs nedeniyle bu sene anma programı yapılamayacak. Ankara Sivil Toplum Platformu yaptığı açıklamada, Yavuz Sultan Selim Han'ın bu sene sosyal medya çalışmalarıyla yad edileceğini açıkladı. Kampanya lansmanı 31 Aralık Perşembe günü saat 20:30'da Ankara Sivil Toplum Platformu Youtube kanalında başlayacak. İşte detaylar...

Tarih 31.12.2020, 00:08 31.12.2020, 00:52
Yavuz Sultan Selim 'YavuzKudüste' hashtagiyle anılacak!

Ankara Sivil Toplum Platformu yaptığı açıklamada, Kudüs'e 1516 yılının son günüde giren ve Mescid-i Aksa'da akşam ile yatsı namazını eda eden Yavuz Sultan Selim Han, her sene mezarı başında yapılan anma programıyla yad edilirken, bu sene koronavirüs nedeniyle programın yapılamayacağını söyledi. Bu sene anma programı yerine, sosyal medya çalışması yapılacağını açıklayan ASTP, yarın akşam 20:30'da kendi YouTube kanalından başlayacak kampanya lansmanı ve 21:00'da başlayacak hashtag çalışması ile, bu kutlu gün yad edecek.

 Ankara Sivil Toplum Platformu'nun yanı sıra, bir çok sivil toplum kuruluşu da bu kampanya ya destek verecek. #YavuzKudüste hashtaginin kullanılacağı açıklanan çalışma bütün sosyal medya platformlarından yapılacak.

Biz de Habervakti.com ailesi olarak, bu anlamlı günde yapılacak çalışma için Ankara Sivil Toplum Platformu ve kampanyaya katılan bütün STK'lara teşekkür ediyoruz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?