Erdoğan konuştu! Samsung harekete geçti!

SAMSUNG, yıl sonunda yapacağını açıkladığı Oreo güncellemelerini Erdoğan'ın açıklamaları sonrası hızlandırdı ve öne çekti! Daha önce Çin, Avrupa ülkeleri ve bir çok kıta için gelen Oreo güncellemesi Erdoğan'nın konuşmasından saatler sonra Türkiye'ye geldi. İşte habervakti.com'un gözden kaçırmadığı o detay!

Erdoğan konuştu! Samsung harekete geçti!
Geçtiğimiz günlerde Samsung, Oreo güncellemesi alacak yeni cihazları açıklamış ve Türkiye dahil bazı ülkelerin Aralık ayında bu güncellemelere ulaşacağı açıklanmıştı! Erdoğan'ın açıklamasından sonra Güney Kore'li firma üst ve orta segmentte yer alan birçok akıllı telefonuna güncelleme getirdi ve bugün itibarıyla güncellemelere Türkiye'den de ulaşmak mümkün oldu!

Samsung'un yeni yıla doğru ise geçen senenin orta ve giriş seviyesi cihazları için bir güncelleme yapması bekleniyordu. "Oreo güncellemesini Aralık ayında alacağı düşünülen cihazlar şu şekilde: "Galaxy A9 Pro, Galaxy C7 Pro, Galaxy C9 Pro, Galaxy J7 2017, Galaxy J7 Neo, Galaxy On5 (2016), Galaxy On7 (2016) ve Galaxy On7 (2018)"  Açıklanan takvim, Samsung tarafından yapılan resmi bir açıklama olmamasına rağmen bu takvim bazı teknolojiyi yakından takip eden bazı Hint kaynaklarına dayanıyodu. Daha önce Çin, Avrupa ülkeleri ve bir çok kıta için gelen Oreo güncellemesi Erdoğan'nın konuşmasından saatler sonra Türkiye'ye geldi.
Hızlı bir şekilde Cumhurbaşkan'nın çağrısına Vestel'i aktif olarak görmek Türkiye için büyük güç olacaktır.Android Oreo güncellemesinin cihazına ulaşıp ulaşmadığını öğrenmek için ayarlardan yazılım güncellemesine ilerlemeniz gerekiyor. Eğer sürekli olarak kontrol etmek istemiyorsanız güncellemeleri otomatik indir ayarını açmanız gerekiyor.

Başkan Erdoğan'dan ne demişti?

[video width="1280" height="720" mp4="//www.habervakti.com/images/haberler/2018/08/3.mp4"][/video]

Başkan Erdoğan, Siyaset, Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfı (SETA) tarafından ATO Congresium'da düzenlenen "İktidarının 16. Yılında AK Parti Sempozyumu"nda çok önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, 'ABD'nin elektronik ürünlerine boykot uygulayacağız. Onların iPhone'u varsa öbür tarafta Samsung var. Kendi ülkemize Venüs Vestel var. Biz bunları uygulayacağız.' diye konuştu

habervakti.com Özel Haber
Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2018, 16:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5