16 Haziran Perşembe günü gerçekleşecek Türkiye Futbol Federasyonu seçiminde başkanlığa aday olan Mehmet Büyükekşi tek aday olarak seçime giriyor.

16 Haziran Perşembe günü gerçekleşecek Türkiye Futbol Federasyonu seçimi öncesi başkan adaylıklarını açıklamak için bugün son gündü. Bugün saat 17.00'ye kadar dilekçelerini teslim etmek zorunda olan adayların süresi böylece sona erdi. Gelen bilgilere göre Mehmet Büyükekşi tek aday olarak seçime giriyor.

TFF seçimine tek aday olarak giren Mehmet Büyükekşi, Türk futbolunun yeni patronu olacak. Büyükekşi'nin oldukça iddialı bir yönetim listesi hazırladığı öğrenildi.

Ümit Özat'ın canlı yayınında konuk yorumcu bir anda ortadan kayboldu Ümit Özat'ın canlı yayınında konuk yorumcu bir anda ortadan kayboldu

Önümüzdeki hafta listesini kamuoyu ile paylaşması beklenen 61 yaşındaki futbol adamının bir FIFA hakemini, lig birliklerinden bir başkanı, Eski TFF yönetiminden 3-4 kişiyi ve geride kalan sezonda Süper Lig 'de başkanlık yapmış bir ismi listesine yer vermesine kesin gözüyle bakılıyor.