The Dark Knight (Kara Şövalye) filminin konusu, Kara Şövalye filmi oyuncu kadrosu...

The Dark Knight (Kara Şövalye), dünya genelinde en çok izlenen filmler arasında yerini almış bir film olarak karşımıza çıkıyor. Peki The Dark Knight (Kara Şövalye) filminin konusu nedir The Dark Knight (Kara Şövalye) filminin oyuncu kadrosunda kimler var? İşte The Dark Knight (Kara Şövalye) filmine ilişkin tüm soruların cevapları.

Filmler 13.10.2020 - 18:18 13.10.2020 - 18:18

The Dark Knight (Kara Şövalye) filminin konusu, The Dark Knight (Kara Şövalye) filmi oyuncu kadrosu, The Dark Knight (Kara Şövalye) filminin yönetmeni, The Dark Knight (Kara Şövalye) filminin yapımcısı, The Dark Knight (Kara Şövalye) filminin senaristi ve film hakkında daha birçok bilgi haberimizde…

The Dark Knight (Kara Şövalye) filminin konusu

The Dark Knight (Kara Şövalye) filminde, Batman suça karşı savaşını daha da ileriye götürüyor: Teğmen Jim Gordon ve Bölge Savcısı Harvey Dent’in yardımlarıyla, Batman, şehir sokaklarını sarmış olan suç örgütlerinden geriye kalanları temizlemeye girişir. Bu ortaklığın etkili olduğu açıktır, ama ekip kısa süre sonra kendilerini, Joker olarak bilinen ve Gotham şehri sakinlerini daha önce de dehşete boğmuş olan suç dehasının yarattığı karmaşanın ortasında bulurlar.

The Dark Knight (Kara Şövalye) filminin oyuncu kadrosu

Dünya çapında büyük yankı uyandıran The Dark Knight (Kara Şövalye) filminin oyuncu kadrosu şu şekilde;

Christian Bale, Gary Oldman, Michael Caine, Morgan Freeman, Heath Ledger, Tom Hardy gibi başarılı oyunculardan oluşuyor.

The Godfather (Baba) filminin yönetmeni

Tüm dünyada beğeni toplayan filmin yönetmeni daha birçok kaliteli işlere imza atan Christopher Nolan’dır.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@