THP Genel Başkanı Varol Esen'den Bakan Koca'ya çağrı: Aşıları çöpe atın, UB 20 08 oksijen solüsyonu kullanın...

Turan Hareketi Partisi Genel Başkanı Varol Esen, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya çağrıda bulunarak, 8 Atomlu UB 20 08 oksijen solüsyonunun Covid-19 tedavisinde kullanılmasını istedi.

Gündem 17.07.2021 - 17:21 17.07.2021 - 18:14 Yasin Yıldırım

Koronavirüs salgını ve tedavi yöntemleri hakkında her geçen gün yeni bir iddia ortaya atılmaya devam ediyor. Son olarak Turan Hareketi Partisi Genel Başkanı Varol Esen çarpıcı açıklamaların yanı sıra bir dizi çağrıda bulundu.

'DSÖ VE ŞEYTANIN UŞAĞI BİLL GATES'LE GİZLİ BİR ANLAŞMAN MI VAR?'

Sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Esen, ''Israrla yazıyorum, yazmaya devam edeceğim. 8 Atomlu UB 20 08 oksijen solüsyonu, Covid'i saniyeler içinde yok ediyor ve akciğerlere tam koruma sağlıyor. Bu ilaca ruhsat verirse ortada Covid diye bir şey kalmayacağını Sn. Fahrettin Koca da çok iyi biliyor. Sn. Bakan neden bu ilaca ruhsat vermiyorsun? Sn. Bakan bu aşı sevdan nedir? Küresel çetenin şubesi DSÖ ve şeytanın uşağı Bill Gates ile gizli bir anlaşman mı var Sn. Fahrettin Koca? Aşıların ne kadar tehlikeli olduğunu bile bile neden insanları aşı olmaya zorluyorsun? Covid-19 un ve akabinde Covid aşılarının küresel çetenin insanlığa kurduğu bir tuzak olduğunu bilmiyor muyuz sanıyorsun Sn. Fahrettin Koca? İnsanlar kurulan bu tuzağın farkına vardıklarında oluşacak infialin hesabını yapıyor musunuz?''  ifadelerini kullandı.

'ATIN AŞILARI ÇÖPE, UB 2008 OKSİJEN SOLÜSYONUNU KULLANIN'

Açıklamalarına devam eden Esen, ''Sn. Bakan, küresel çete kategorilere ayırdığınız yaş gruplarına farklı aşılarla, farklı tuzaklar mı kurdu? Askerleri aşı olmaya neden zorluyorsunuz? İddialara göre aşıların içinde ağır metal, Civa, Antajen ve Grafen varmış. Grafen nedir Sn. Bakan? Sn. Bakan, Dünya'nın en büyük mafyasının küresel ilaç firmaları olduğunu artık herkes biliyor. Hastalıklar tedavi edilirse ilacı kime satacaklar di mi? Küresel ilaç firmaları hastaların tedavi olmasını ister mi? Sn. Bakan, yanlışınızdan bir an evvel dönün! Sn. Bakan, ben UB 20 O8 Oksijen solüsyonunu kullanıyorum. Ben Covid nedir bilmiyorum. Salgın başladığından beri tüm Türkiye'yi gezdim. Kamu kurumlarında işim olduğunda çalışanları zor durumda bırakmamak için, kamu kurumları dışında maske takmadım. Çünkü maske de bir tuzak. Sn. Bakan, kimsenin uşağı olmayan tüm hekimler aşıların ve maskenin zararlarını anlatıyor. Neden bu iddialara cevap vermiyorsunuz? Sn. Bakan, atın aşıları çöpe ve UB 20 O8 Oksijen solüsyonuna ruhsat verin. Ruhsat verin ki sizde kurtulasınız, insanlıkta kurtulsun! Sn. Bakan, atacağınız bir adım, bir imza sizi sadece Türk tarihine değil, Dünya tarihine yazacak. Eğer o ruhsatı vermezseniz, tarih sayfalarında yine alacaksınız yerinizi. Ama nasıl yer alacağınızı az çok tahmin ediyorsunuzdur. Küresel çetelere değil, insanlığa hizmet edin.'' ifadelerini kullandı.

Yorumlar
Tunus'taki darbenin arkasından Fransa ve BAE çıktı
Memurların zam talebi belli oldu
HDP'den yeni ittifak çıkışı! Millet İttifakı'nı uyardı ama...
Tunus'ta darbe girişimi! Ordu parlamentoyu kuşattı...
Fransa’da aşıyı zorunlu hale getiren tasarı kabul edildi
İlluminati’nin büyük sırrı Anadolu'da ortaya çıktı! Rothschild ve Rockefeller aileleri bu tapınağı görmeye geliyor...
Covid-19 sonrası ülkede büyük panik! Havana Sendromu görülmeye başladı...
Cumhuriyet'in 'din düşmanlığı' dinmiyor: 'Dinci dernekler ülkeyi sardı'
Anastasiadis, Türkler'i tehdit etti!
Başörtülü kadına çirkin saldırı: 'AK Parti'nin köpeğisin, kapalısın diye namuslu musun?'
Namaz Vakitleri
İmsak --:--
Güneş --:--
Öğle --:--
İkindi --:--
Akşam --:--
Yatsı --:--
Anket Tümü

Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ankete Katıl

Gelişmelerden Haberdar Olun

@