Trabzonsporlular şampiyonluk maçı olacak Antalyaspor mücadelesi öncesinde Trabzon'a akın etmeye başladı. Şehre giden tüm uçak biletleri şimdiden tükendi.

Süper Lig'in 35. haftasında Antalyaspor'da Medical Park Stadyumu'nda karşılaşacak olan lider Trabzonspor karşılaşmadan bir puan alması dahilinde ligin bitimine 3 hafta kala şampiyonluğunu ilan edecek. Dünyanın dört bir yanından Trabzon'a gitmek için harekete geçen binlerce taraftar, şimdiden uçak biletlerini tüketti.

Ek sefer konulması bekleniyor

Şu an için havayolu şirketlerinde 29 Nisan ve 30 Nisan tarihleri için Trabzon'a gitmek adına birçok bölgeden uygun bilet bulunmazken, bordo-mavili taraftarların yoğun talebi üzerine ilerleyen günlerde Trabzon'a ek seferlerin konulması bekleniyor.

CHP'den Ali Şükrü Bey'e büyük saygısızlık! Trabzon'u ayağa kaldıran tartışma... CHP'den Ali Şükrü Bey'e büyük saygısızlık! Trabzon'u ayağa kaldıran tartışma...

Taraftar heyecanlı

Binlerce taraftar şampiyonluğu Trabzon'da kutlamak adına büyük bir heyecan duyarken, bordo-mavililerin haftaya Antalyaspor ile evinde oynayacağı maçta hem şehrin hem de tribünlerin karnaval havasına bürünmesi bekleniyor.