Çek otomobil devi Skoda'nın Türkiye temsilcisi Yüce Auto Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yüce, 120 çalışanına ayırmaksızın 25 maaş ikramiye verdiklerini açıkladı.

Yüce, yaptıklarının normal olduğunu belirterek, "Bütün işverenlerin çalışanlarına haklarını zaten vermesi lazım. Açıkçası bunun bu kadar gündem olmasına da hayret ettim. Sonuçta çalışanlarımızın hakkını verdik" dedi.

Yüce Auto'nun 120 çalışanının hepsine ayrım gözetmeksizin 25 maaş ikramiye verdiklerini aktaran Ahmet Yüce, "Çalışanlarımız bizim her şeyimiz, ailemiz. Başarımızın altında çalışanlarımızın emekleri var. Bu yıl işlerimiz yolunda gitti ve böyle bir karar aldık" ifadelerini kullandı.

Yeminli ve serbest muhasebeci mali müşavirlik sınavları martta yapılacak Yeminli ve serbest muhasebeci mali müşavirlik sınavları martta yapılacak

Ahmet Yüce, Yüce Auto'nun ortağı olan Doğuş Grubu'nun Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk ile konuşarak söz konusu kararı aldıklarını da anlatarak, "Bizim yaptığımız gayet normal bir şey. Geçen yıl da çalışanlarımıza 15 maaş ikramiye vermiştik" diye konuştu.