İnsanların dini duygularını istismar ederek kar amacı güden ve kendini mehdi ilan eden Tuncer Çiftçi, kandırdığı kadınlar üzerinden propagandasını yapmaya devam ediyor. Son olarak bir grup yaşlı kadının Çiftçi'yi 'Allah nuru' olarak tanımlaması şaşkınlığa neden oldu.

İzmit'te radyo programı yapan ve kendini hastalıklara şifa olan mehdi olarak tanıtan Tuncer Çiftçi insanların dini duygularını istismar etmeye devam ediyor. Çiftçi'nin şu anda İngiltere'nin başkenti Londra'da yaşadığı son videolarında ortaya çıktı.

'BENİMLE UĞRAŞANI ALLAH CEZALANDIRIR'

Radyo programlarında dua seansında bulunan, şifa dağıttığını ve kansere deva olduğunu öne süren Çiftçi'nin görüntüleri çok tartışılmıştı. Dua etmesini bile bilmediği belirtilen Çiftçi'nin “İsim veremem ama şaşıracağınız isimler benden dua etmemi istiyorlar. Herkese yardımcı olmaya çalışıyorum?” ifadeleriyle güven kazanmaya çalıştığı vurgulandı. Çigtçi'ye “Bende bir keramet var. Benimle uğraşanı Allah cezalandırır” dediği gerekçesiyle de RTÜK tarafından para cezası kesilmişti. 

Erdoğan'a küfreden Berkan Oral ve eşi CHP'li belediyelerde çalışıyor! Erdoğan'a küfreden Berkan Oral ve eşi CHP'li belediyelerde çalışıyor!

KADINLARIN ŞELALEYE BALIKLAMA ATLAMASINI İSTEMİŞTİ

Bir grup kadını bir şelaleye götürüp suyun altından geçmelerini istemişti. "Beni seviyorsanız balıklama atlayın" diye talimat veren Çiftçi'nin isteğini yerine getiren kadınlar olmuştu.

SKANDAL YAZI

Son olarak br grup yaşlı kadının sahte mehdi Tuncer Çiftçi'nin doğum gününü kutladığı görüntü şaşkınlığa neden oldu. Söz konusu görüntülerde arka planda 'Allah cc nuru Tuncer Çiftçi' yazısının yer alması 'pes artık' dedirtti.