Beşiktaş Teknik Direktörü Valerien Ismael, "Şu anda takviye için ihtiyaç duyduğumuz pozisyon sol kanat bek, bu net bir görüntü." dedi.

Beşiktaş, İspanya'daki son hazırlık maçında Deportivo Alaves'e 2-1 mağlup oldu.

Karşılaşmanın ardından siyah-beyazlı ekibin teknik direktörü Valerien Ismael açıklamalarda bulundu.

Fransız teknik adam lige hazır olacaklarını belirtirken transfer için sol bek vurgusu yaptı.

"İyi bir yükleme yaptık"

Beşiktaş 3 farklı öne geçtiği maçta üstünlüğünü koruyamadı Beşiktaş 3 farklı öne geçtiği maçta üstünlüğünü koruyamadı

"İstediğimiz buydu. Futbolcularımızı üst seviyeye çıkarmak için iyi takımlarla oynamamız gerekiyordu. İyi bir yükleme yaptık. Bazı yerlerde yorgunluk belirtisi vardı, normal. 6 haftalık programı tüm sezon kullanacağız. Dönünce bir maçımız daha var. Ardından da lig başlayacak."

"İhtiyacımız sol bek"

"Şu anda takviye için ihtiyaç duyduğumuz pozisyon sol kanat bek, bu net bir görüntü. Çalışmalarımız sürüyor, Ceyhun Bey ile odak noktamız bu. Bazı oyuncularımızın sakatlığı var. Eksiklerimizi tamamlayıp oyuncularımızın hazır seviyeye gelmesi gerekiyor. Onları gördükten sonra tekrar değerlendirme yapacağız."

"Sabretmemiz lazım"

"Takımımız hazır olacak, planımız bu. Şu anda anlamak gerekiyor. Saiss ve Emrecan'ı takıma monte etmek istiyoruz. Savunmada eksikliklerimiz var, sabretmemiz lazım. Hazır olacağız, tüm enerjimizle sahaya çıkacağız. İki haftada üç kamp yaptık. Futbolcularımız istediğimiz zindelik seviyesine ulaşıyorlar, bizim de istediğimiz buydu."