Varank: Pensilvanya'nın da Kandil'in de gözü bu seçim sonuçlarında olacak

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank, CHP'li Ağbaba'nın Tunceli'deki açıklaması ile ilgili, "Bu bedduayı FETÖ'den, Pensilvanya'dan öğreniyorlar. Pensilvanya'nın da Kandil'in de gözü bu seçim sonuçlarında olacak." dedi.

Siyaset 26.02.2019 - 21:59 26.02.2019 - 21:59 Bülent Deniz

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba'nın Tunceli'de yaptığı açıklamaya tepki göstererek, "Bu bedduayı FETÖ'den, Pensilvanya'dan öğreniyorlar. Dolayısıyla bu seçimde Pensilvanya'nın gözü de Kandil'in gözü de bu seçim sonuçlarında olacak. Allah'ın izniyle biz onları sevindirmeyeceğiz, sandıktan büyük bir zaferle çıkacağız." dedi.

Varank, Elazığ'daki temasları kapsamında, Palu ilçesinde AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışını yaptı.

Bakan Varank, Palu'nun tarihi dokusunu ayağa kaldıracak yeni projeler hayata geçireceklerini belirterek, Murat Nehri'nin de turizme kazandırılacağını söyledi.

Daha sonra Kovancılar ilçesine geçen Varank, AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışını gerçekleştirdi.

Burada bir konuşma yapan Mustafa Varank, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gecesini gündüzüne katarak, dur durak bilmeden memleketi için çalıştığını belirtti.

Son 6 yılda birçok kumpasla mücadele ettiklerini ifade eden Varank, en sonunda da hain darbe girişiminin üstesinden vatandaşın desteğiyle geldiklerini aktardı.

Bakan Varank, bölgede istihdama katkı sunacak bir İhtisas Organize Sanayi Bölgesi'nin (OSB) kurulmasına olumlu yaklaştıklarını kaydederek, "Eğer bir başvuru olursa, burada bir OSB kurarak yeni istihdam kapısı açmayı istiyoruz. Bu konuda size her türlü desteği vereceğiz." diye konuştu.

Varank, AK Parti'ye verilecek her oyun Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın mücadelesine verilecek destek olacağına işaret ederek, şunları kaydetti:

"Sizin bu heyecanınız, emin olun zillet ittifakını korkutuyor. Değerli kardeşlerim, CHP'nin bir milletvekili var. İsmi Veli ama adına hiç yakışmayan işler yapıyor. Geçen gün çıkmış diyor ki; 'Eğer AK Parti'ye oy verirseniz, elleriniz kırılsın'. Ama sizler biliyorsunuz. Bu bedduayı FETÖ'den, Pensilvanya'dan öğreniyorlar. Dolayısıyla bu seçimde Pensilvanya'nın gözü de Kandil'in gözü de bu seçim sonuçlarında olacak. Ama Allah'ın izniyle biz onları sevindirmeyeceğiz, sandıktan büyük bir zaferle çıkacağız. Sizlere güveniyoruz."

Yorumlar
Anastasiadis, Türkler'i tehdit etti!
Başörtülü kadına çirkin saldırı: 'AK Parti'nin köpeğisin, kapalısın diye namuslu musun?'
Medyascope'u fonlayan vakfın başkanı TSK'nın gizli bilgilerini ABD için istemiş!
Ruşen Çakır'ın 2005 yılında yaptığı haber, başına geldi!
Yunanistan’da aşı karşıtları polisle karşı karşıya geldi
'Çocuk haczi ve genç evlilik sorununa karşı 4 maymunu oynamayın'
Arab News'İN makalesi gündem oldu! KKTC'yi 5 ülke tanımak üzere
Bahçeli'den flaş 'Lozan' çıkışı: "Bu konu açılmamak üzere kapanmıştır"
Ayasofya Camii'nin ibadete açılışının birinci yılı geride kaldı!
Başkan Erdoğan'dan 'Ayasofya' mesajı! "Kıyamete kadar eksik olmayacak"
Namaz Vakitleri
İmsak --:--
Güneş --:--
Öğle --:--
İkindi --:--
Akşam --:--
Yatsı --:--
Anket Tümü

Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ankete Katıl

Gelişmelerden Haberdar Olun

@