banner29

FB TV sunucusu yoğun bakıma kaldırıldı! Dilay Kemer kimdir? Neden yoğun bakımda?

Kanser tedavisi gören FB TV'nin sunucusu Dilay Kemer'in yoğun bakıma kaldırıldığı iddia edildi. Kanaldan yapılan açıklamada "Kanalımızın sevilen yüzü Dilay Kemer'e acil şifalar diliyoruz. Dualarımız ve kalbimiz seninle" denildi.

Yaşam 16.10.2020, 16:43
FB TV sunucusu yoğun bakıma kaldırıldı! Dilay Kemer kimdir? Neden yoğun bakımda?

Sempatik tavırlarıyla tanınan Fenerbahçe TV sunucusu Dilay Kemer, bir süredir kanser hastalığıyla mücadele ediyor. Uzun süredir ekrandan uzak kalan Dilay Kemer'in durumunun ciddiyetini koruduğu ve yoğun bakıma alındığı iddia edildi.

Başarılı sunucu Dilay Kemer'in durumu hakkında ilk açıklama FB TV'den geldi. Kanalın Twitter sayfasından yapılan paylaşımda "Kanalımızın sevilen yüzü Dilay Kemer'e acil şifalar diliyoruz. Dualarımız ve kalbimiz seninle!" denildi.

DİLAY KEMER KİMDİR?

Dilay Kemer, 1988 yılında Antalya'da dünyaya geldi. Üniversite eğitimi için İstanbul'a gelen Dilay Kemer, Yeditepe Üniversitesi Fransızca Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler mezun oldu. 2009 yılında kendime bir moda blogu açtı.

İki yıl blogu hobi olarak yürüttükten sonra, bir reklam ajansında staja başladı. Staj yaparken bir yandan da spikerlik-sunuculuk eğitimine başladı. Yaklaşık 1.5 senelik hazırlık sonunda İhsan Topaloğlu ve Yasir Kaya'nın şans vermesiyle, hayal ettiği sektörde yer buldu. Fenerbahçe TV'de hem ana haberi hem de çeşitli programların sunuculuğunu üstlendi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?