banner30

banner29

İlmi zenginliği ve mücadeleci kişiliği ile saygı duyulan Nevzat Arabacı Hakk'a yürüdü

Konya’nın yakından tanıdığı Nevzat Arabacı koronavirüse verdiği mücadeleyi kaybetti. Akıncılar Derneği’nin Konya’daki son il başkanı olan Arabacı, şehrin ilmi zenginliği ve mücadeleci kişiliği ile saygı duyduğu isimlerden biriydi.

Yaşam 13.08.2020, 11:46
İlmi zenginliği ve mücadeleci kişiliği ile saygı duyulan Nevzat Arabacı Hakk'a yürüdü

Konya'nın ilmi zenginliği ve mücadeleci kişiliği ile saygı duyduğu Nevzat Arabacı hoca Kovid-19 hastalığına yenik düşerek hayatını kaybetti.

Konya'nın ilmi zenginliği ve mücadeleci kişiliği ile saygı duyduğu Nevzat Arabacı hoca Kovid-19 hastalığına yenik düşerek hayatını kaybetti. Akıncılar-MTTB grubunda da öncü olan Nevzat Arabacı'nın vefatı sevenlerinde büyük üzüntü oluşturdu. Nevzat Arabacı, geçtiğimiz Cuma günü Covid-19 tedavisi için hastaneye yatmıştı.

Nevzat Arabacı hoca Kovid-19 hastalığına yenik düşerek hayatını kaybetti.

‪Akıncı davasının yılmaz öncülerinden ve Konya’nın kanaat önderlerinden Nevzat Arabacı'ya Allah rahmet sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

‪Makamını sevenleriyle Cennet eylesin. Başımız sağolsun!‬

‪Elfatiha

Yorumlar (1)
Siyah Toprak 9 ay önce
İnna Lillah ve İnna İleyhi Raciun. Yiğit İnsan. Gerçek Dava Adamı. Davasına Gönül vermiş, Çilesini çekmiş Cesur İnsan. Mümtaz Şahsiyet. Fikrin Namusunu yaşatan, Haysiyet insanı. Yolun Yolumuzdur. AKINCI BEYİ. RABBİM, ĞANİ ĞANİ RAHMET ETSİN.
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?