banner29

Kendini 'Memati' zannediyor!!

Antalyalı kadın garson Sevim Zelyurt, 3 ay önce tanışıp 2 ay önce de evlendiği bodyguard eşi Fatih Zelyurt’un "Kurtlar Vadisi" dizisinin karakterlerinden "Memati" gibi yaşadığını ileri sürerek boşanma davası açtı.

Yaşam 30.06.2008, 02:11 03.08.2019, 23:31
Kendini 'Memati' zannediyor!!

Antalya’nın Kumluca İlçesi’nde tatildeyken 30 yaşındaki Fatih Zelyurt ile tanışan 26 yaşındaki Sevim Zelyurt, iki ay önce nikah masasına oturdu. Ama Sevim Zelyurt, önceki gün Antalya Adliyesi’ne gelerek boşanma davası açtı.

Sevim Zelyurt, "Nikah masasına oturduktan bir hafta sonra fark ettim ki kocam kendisini Kurtlar Vadisi dizisindeki Memati zannediyor. Memati gibi yürüyor, onun gibi konuşuyor. Onun dizideki sevgilisi ne yapıyorsa, bana onu yaptırmaya çalışıyor. Bunun üzerine boşanmaya karar verdim" dedi. Önceki evliliğinden 2 çocuğu olan Sevim Zelyurt, nikahtan sonra eşinin ağabeyi Mustafa Zelyurt’un kendisini uyardığını, fakat onu dinlemediği için pişman olduğunu söyledi.

İki aylık eşinin kendisini ayrılmaması için tehdit ettiğini de öne süren genç kadın, "Psikolojisi bozuk. Annemi, beni ve diğer kardeşlerimi tehdit edip duruyor. Sürekli beni öldüreceğini söylüyor. Hayati tehlikem var" dedi.

Çiftin boşanma davası Antalya Aile Mahkemesi’nde önümüzdeki ay görülecek.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?