banner5

banner29

Koronavirüse yakalanan, Mustafa Karahasanoğlu dua bekliyor!

Yaptırdığı koronavirüs testi sonucu pozitif çıkan ve tedavisine hemen başlandıktan sonra Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesinde müşahade altına alınan Akit Medya Grubu İcra Kurulu Başkanı Mustafa Karahasanoğlu, dualarınızı bekliyor.

Yaşam 05.12.2020, 19:22 05.12.2020, 20:15
Koronavirüse yakalanan, Mustafa Karahasanoğlu dua bekliyor!

Geçtiğimiz hafta yaptırdığı yeni tip koronavirüs (Kovid-19) test sonucu pozitif çıkan ve Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesinde tedavi gören Akit Medya Grubu İcra Kulu Başkanı Mustafa Karahasanoğlu, başta gazete okurları olmak üzere sevenlerinden, dava arkadaşlarından ve Müslüman aleminden dua bekliyor.

Akit Medya Grubu İcra Kurulu Başkanı Mustafa Karahasanoğlu’nun yaşadığı rahatsızlık üzerine geçtiğimiz hafta yaptırdığı koronavirüs test sonucu pozitif çıktı. Tedavisine hemen başlanan Karahasanoğlu, Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesinde müşahade altına alındı.

Akit TV'den açıklama:

"Şu sıralarda da hastanede tedavisi devam eden Karahasanoğlu, bir an önce sağlığına kavuşması için başta gazete okurları olmak üzere sevenlerinden, dava arkadaşlarından ve Müslüman aleminden dua bekliyor. Akit Medya Grubu Yöneticileri ve çalışanları olarak bizler de değerli büyüğümüz Mustafa Karahasanoğlu’na Rabbimizden acil şifalar diler, kendisini bir an önce tekrar aramızda görmeyi niyaz ediyoruz."

Bizde, Habervakti.com ailesi olarak, Mustafa Karahasanoğlu'na Rabbimizden acil şifalar diliyoruz. 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Whatsapp Sözleşmesi'ni kabul ettiniz mi?
Whatsapp Sözleşmesi'ni kabul ettiniz mi?