banner29

Ölmeden önce Whatsapp konuşmaları ortaya çıktı! Maden işçisinden yürek dağlayan sözler...

Zonguldak'ta ölümcül koronavirüse yakalanan ve 10 gündür hastanede tedavi gören maden işçisi, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Hayatını kaybeden maden işçisinin bir arkadaşıyla yazışmasında "Ben öldüm ölüyorum" ifadelerini kullandığı ortaya çıktı.

Yaşam 09.04.2020, 12:56
Ölmeden önce Whatsapp konuşmaları ortaya çıktı! Maden işçisinden yürek dağlayan sözler...

Zonguldak'ta yakalandığı koronavirüs salgını nedeniyle yaşamını kaybeden maden işçisi Kemal Soytürk'ün arkadaşı ile ölümünden sadece 4 gün önce yaptığı yazışmalar ortaya çıktı.

Türkiye Taşkömürleri Kurumu Üzülmez Müessese Müdürlüğü Asma İşletmesi'nde yeraltında elektrik teknikeri olarak çalışan 52 yaşındaki maden işçisi Kemal Soytürk, koronavirüs salgını nedeniyle tedavi gördüğü Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi'nde hayatını kaybetti.

"Ben öldüm ölüyorum"

Yaklaşık 10 gündür hastanede tedavi gören Soytürk'ün arkadaşıyla yaptığı yazışmalar hastalığın ciddiyetini gözler önüne serdi.

"Ben öldüm ölüyorum" ile başlayan yazışmada Soytürk şu ifadeleri kullanıyor:

"9 gündür yüksek ateşle yatıyorum. Aklın varsa çıkma. Dayanamazsın bu ızdıraba."

İşte o yazışmadan bir kesit;

Ailesi de aynı hastanede gözetim altında 

28 yıldır TTK'da çalışan evli ve 2 çocuk babası Kemal Soytürk'ün koronavirüs salgınına yenik düşmesi yakınlarını ve sevenlerini üzdü. Soytürk'ün ailesi de aynı hastanede gözetim altında tutuluyor.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?