banner30

banner29

Rüyada arabanın çalındığını görmek ne anlama gelir?

Rüyada arabanın çalındığını görmek kişinin değer verdiği şeylerin elinden çıkacak olmasına, onları kaybedeceğine işarettir. Başa gelecek olan bazı kötü ve talihsiz olayların ardından bu kimsenin maddi durumunda gerilemeler olabilir.

Yaşam 17.02.2021, 19:00
Rüyada arabanın çalındığını  görmek ne anlama gelir?

Maddi anlamda bir sıkıntı yaşanmazken iş hayatında, aile hayatında meydana gelebilecek bazı problemlerden dolayı parasal sıkıntılar peyda olur. Bu sıkıntıları aşmak adına başka yollara sapan birey fark etmeden veya bile isteye hileli yollara başvurabilir. Kısa yoldan haram para kazanabilmek için bazı davranışlarda bulunabilir. Bu amaçla yapılan hatalar, günahlar ileriki zamanda rüyada söz konusu olan kişinin önüne çıkacak ve onu bazı yönlerden engelleyecektir. Yeni bir iş kurma veya evlenme arifesinde olan birey, şansızlıklar veya hakkındaki kötü söylemler nedeniyle isteklerini gerçekleştiremeyebilir. Yapılan yanlış davranışlar, hatalar sahip olduğu şeylerinde kaybedilmesine neden olacaktır.

Bu rüya bu açıdan yorumlandığı takdirde kişinin maddi anlamda bir kazanç elde etmek, borçlarını ödemek ve ihtiyacını karşılamak adına sahip olduğu bir malı veya mülkü satmasına işaret olmaktadır. Bu vazgeçilen şey kimi zaman mecburi olarak da elden çıkarılmak zorunda kalınabilir. Örneğin büyük bir borç nedeniyle ev veya arsa gibi büyük bir birikim gibi aitlikler satılmak, başkasına verilmek zorunda kalınabilir. Elden giden mala, mülke, kaybedilen kazanca, fakirleşmeye işarettir. Bu kayıpların sorumlusu doğrudan rüya sahibinin kendisi olmaktadır.

Bu rüya bazı rüya yorumcularına göre çok daha farklı bir anlama daha gelmektedir. Rüyayı gören kim ise, o kişi uzun zamandır istediği, beklediği, hayalini kurduğu yolculuğa çıkamayacaktır. Bir nedenden ötürü engellenecek ve isteğini gerçekleştiremeyecektir. Bu rüya aynı zamanda hayırlı olmayan işe, hayırlı olmayan evliliğe, zarar etmeye işarettir.

Rüyada Arabanın Kaybolduğunu Görmek

Rüyada arabanın kaybolduğunu görmek rüyadan etkilenen kişinin çok uzun zamanlar çalışıp, emek verdiği ve sonunda sahip olduğu bir aitliğin dikkatsizliği, hatası nedeniyle elinden kayıp gideceğine işarettir. Sahip olup kaybetmenin yanı sıra tam kazanacakken başkaları tarafından ele geçirilmesi de bu rüyanın işareti olmaktadır.  Eğitim veya iş hayatı göz önüne alındığında büyük bir işi kaçırmak, başkasına kaptırmak olarak düşünülebilir. Ya da okulda, üniversitede, sınavda başka kimselerin arkasında kalmak, onlardan kötü sonuçlara sahip olmak bu rüyaya işaret olan anlamlardan birisidir.

Aşk hayatında uzun bir birlikteliğin ardından önemli olmayan sebepler neticesinde ayrılmaya, terk edilmeye hatta aldatılmaya yorumlanır. Çok sevilen bir yakının öldüğü haberi ile karşılaşılabilir. Bu rüya genel olarak rüya sahibinin üzücü bir haber alacağına, sahip olduğu bir şeyi kaybedeceğine, başarısız olacağına işarettir. Rüyasında arabasını kaybeden kişinin atıldığı işler zarar eder. Ticarete yönelirse önemli paralar kaybedebilir. Borç yapmaya delalettir.  

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?