banner30

banner29

Rüyada Deprem olduğunu görmek ne anlama gelir ?

Son zamanlarda sürekli yaşanan depremlerden sonra insanlar rüyalarında sıklıkla deprem görmeye başladı. Peki, rüyada deprem olduğunu görmek ne anlama gelir, deprem görmek tabiri nedir, ne manası vardır? Rüyada deprem görmek nedir? Rüyada deprem olduğunu görmek ne demektir? Rüyada deprem görmenin tabiri nedir?

Yaşam 12.02.2021, 19:00
Rüyada Deprem olduğunu görmek ne anlama gelir ?

Son zamanlarda sürekli yaşanan depremlerden sonra insanlar rüyalarında sıklıkla deprem görmeye başladı. Peki, rüyada deprem olduğunu görmek ne anlama gelir, deprem görmek tabiri nedir, ne manası vardır? Rüyada deprem görmek nedir? Rüyada deprem olduğunu görmek ne demektir? Rüyada deprem görmenin tabiri nedir? Rüyada deprem görmek, deprem olduğunu görmek, depremde binanın çökmesini görmek, depremde göçük altında kaldığını görmek, rüyada sallanmak, beşik gibi sallanmak ve benzeri deprem tabirlerinin manası nedir, ne anlama gelir? İşte detaylar haberimizde...

RÜYADA DEPREM GÖRMEK NE DEMEKTİR?

Rüyada deprem görmek ve sallandığını hissetmek güne kötü başlamamıza sebep olan bir durum olarak tabir edilmektedir. Deprem değişikliklerin işaretidir. Depremin olması ise bir sıkıntının meydana geleceği anlamına gelir. Bu durum depremin oluş durumuna ve bulunduğun yere göre değişebilir. Rüya tabirlerinde de sizin rüyayı gördüğünüz şekle göre farklı yorumlar yapabilmektedir.

RÜYADA DEPREM OLDUĞUNU GÖRMENİN TABİRİ NEDİR?

Rüyada deprem olması, rüyayı gören kişinin hayatında değişiklikler yapacağına işarettir. Aynı zamanda rüya sahibinin hayatının çok farklı boyutlara ulaşacağı manasına da gelmektedir.Yer sarsıntısı ve sallanma gibi olaylar deprem olarak isimlendirilir.

Rüyada deprem olduğunu görmek yani tam o anı görmek rüya sahibinin iş hayatında bazı zorluklarla karşılaşacağına işarettir. Bir başka yorum ise rüya sahibinin bulunduğu şehirden başka bir şehre göç edeceğini de gösterir. Bazı alim hocalara göre de halk arasında saygın birinden yana bela ve sıkıntı geleceğine aynı zamanda işlerin iflasına da yol açacağına delalet etmektedir.

RÜYADA DEPREM (ZELZELE) OLDUĞUNU GÖRMEK

Rüyada deprem olduğunu görmek bazı rüya tabircilerine göre hayırlı olarak nitelendirilir ama bu yorumdan yoruma ve aynı zamanda rüyanın şekillenmesine göre değişir. Dünya genelinde bir deprem görüldüyse eğer dünyada savaş çıkacağına delalet etmektedir. Fakat tek bir yerde görülmüşse rüya sahibinin iş hayatında bazı zorluklar yaşayacağına aynı zamanda halk arasında sözü geçen belli başlı kişilerden yana bela ve sıkıntı geleceğine yorulur.

Rüyada deprem, rüyanızda gerçek yaşamınızdaki gibi depremi yaşıyorsanız gerçek yaşamınızda can sıkıcı haberlere, karmaşık sözlere, feryat etmeye ve aynı zamanda sırların meydana çıkmasının da bir göstergesidir. Bazı yorum farklılıkları olabilir ki normaldir çünkü rüyanın şekline göre anlamda değişebilir. Mesela rüyada depremde ölmek ömrünüzün uzun olacağına işarettir. Rüyada depremden zarar görmek ülke ekonomisindeki büyümeden dolayı zarar göreceğinize de delalet etmektedir. Rüyada deprem görmek dini anlamı kesin olmamakla birlikte bir yerden bir yere göç etmeye, başa gelecek belaya işaret eder. Rüyada deprem olduğunu görmek Diyanet yorumu henüz yok ama merak edenler şu şekilde izah edilebilir; hamile kadının çocuğunu düşürmesi, salgın hastalığa, iş değişikliğine işaret edilir.

RÜYADA DEPREM GÖRMEK NEYE İŞARETTİR?

Rüyada deprem görmek birçok şeye işaret etmektedir. Rüyada deprem görmek rüya sahibinin iş yaşamınızda sıkıntılar yaşayacağına işaret eder. Ayrıca çeşitli devletler arasında savaş çıkmasına da işaret eder. Rüyada deprem görmek üzüntüye, kedere, zarara, ziyana ve işlerin iflâsına işarettir. Rüyada deprem görmek aynı zamanda korku ve şiddete de işarettir.

RÜYADA DEPREM OLMASI

Rüyada bir anlık deprem olması rüyayı gören kişi için pek de hayırlı bir olay olarak yorumlanmaz. Rüya anında deprem yaşamak rüya sahibinin gerçek hayatında üzüntü, zarar, ziyan ve işlerin kötü gitmesi gibi olumsuz sonuçlar doğurabilir. Buna karşılık rüyada depremden kurtulmak ise tam tersi yönde hayırlı bir hadisedir.

RÜYADA DEPREMDEN KURTULMAK

Rüyada deprem olmasını görmek hayırlı yorumlanmaz. Fakat tam tersi depremden kurtulduğunu görmek hayırlı olarak yorumlanır. Rüyada depremden kurtuluş; Rüyayı gören kişinin karşılaşacağı sıkıntı ve zorluklardan kendi çabalarıyla kurtulacağına delalet eder.

RÜYADA YER SARSINTISI GÖRMEK

Rüyada yer sarsıntısı görmek, yerin sarsıldığını görmek hamile kadının çocuğunu düşürmesine, bir yerden bir yere göç etmeye, o bölgeye isabet edecek olan bela ve musibete işaret eder. Bir dağın sarsılarak yerinden oynaması ve tekrar yerine oturması, devlet başkanına ve halkına isabet edecek olan şiddet ve korkuya delalet eder.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?