banner29

Rüyada Hindi görmek ne anlama gelir?

Rüyada ne şekilde görülürse görülsün hindi görmek; çalışma hayatında elde edilecek büyük rızklar ile bereketli kazançlar anlamına gelir. Ayrıca rüyada hindi varlıklı, akıllı, becerikli, yaşını almış, uyanık ve tanınmış birine işarettir. Aynı şekilde rüyanda hindi müjdeli haber demektir. Düşmanınız varsa onu alt edeceğiniz anlamındadır.

Yaşam 15.02.2021, 14:00
Rüyada Hindi görmek ne anlama gelir?

 Rüyada Hindi Görmenin Yorumu ve Anlamı

Rüyanda çok sayıda hindinin olduğunu görmek; sevineceğinize işarettir. Rüyanda hindi dünya malı manasına da gelir. Aynı zamanda rüyalarda görülen hindi, saygın ve zengin akrabaya işaret eder. Rüyada hindi görmek, çok düşünmeye ve sükûnete delalettir. Vahşi hindi, iyi ve faydalı haber ile tabir olunur.

 Rüyada Hindi Yavrusu Görmek

Hindi Yavrusu görmek bir süre canınız sıkılacak, bu sıkıntıların sonunda mutluluğa ve huzura ereceksiniz ve rahata kavuşacaksınız demektir. Rüyada görülen hindi yavrusu, Aile yaşamınızın güzel ve düzenli olacağına mutlu günler geçireceğinize yorumlanır. Küçük civciv hindiler, iş yaşamında ki başarıdır.

 Rüyanda Hindi Kesmek ve Hindi Eti Yemek

Bir hindiyi yiyorsanız, bu, güzel olayların müjdesini verir. Bir av hayvanı gibi hindiyi avladığınızı görmek ise, haksız yoldan elde edilen bir servet demektir. Rüyanda, hindi kesip etini yemek, rızka ve bir yerden gelecek mala delalet eder. Rüyanda hindi kesmek, iş yaşamındaki büyük kazançlardır.

 Rüyada Hindi Sürüsü Görmek

Rüyanızda hindi sürüsü görmeniz; etrafınızı bir sürü aptal ve münasebetsiz kimselerin sarmış olduklarına yorulur. Aynı zamanda rüyanızda görülen hindi sürüsü tabiri; aile hayatınızda güzel günlerin birbirini kovalayacağına, kavga ve gürültüden uzak neşeli ve mutlu günler geçireceğinize işarettir.

Kişinin rüyasında sürü halinde hindileri görmesi; ucuzluğa, berekete ve nimete tabir edilir. Az miktarda hindi görülmesi aileye delalet eder.

 Rüyanda Pişmiş Hindi Eti Yemek

Rüyasında pişmiş hindi etini yediğini gören kimse, komşularından mal, zengin ve neşeli kimselerden rızıklanır. Bazı tabirciler derler ki, pişmiş hindi eti, kadir ve kıymetli ve iffetli olan insanlara işarettir. Lezzetli hindi etinden yemek geçim yollarının kolaylaşmasına ve hayırlı rızka yorulur. Rüyada Hindi Yumurtası Görmek

Hindinin yumurtlaması çocuk sahibi olmaya işarettir. Taze pişmiş yumurtası görülmesi, kolaylıkla elde edilen rızka işaret eder.

 Rüyanda Siyah Hindi Görmek

Siyah hindi ile normal hindinin tabiri aynıdır. Bu tabire ek olarak siyah bir hindinin görülmesi halk içinde saygınlık kazanacağınıza ve devlet işlerinde işinizin kolay şekilde hal olmasına işaretle delalet etmektedir.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?