banner29

Rüyada kan görmek ne anlama gelir?

Rüyada kan görmek yokluk içindeyken varlığa kavuşmaya, varlık içindeyken de yokluğa düşmeye işaret eder. Rüyada kan görmek uzuvdan kan aktığını görmek şeklindeyse akrabadan kötülük görmeye, fazla kan kaybı olması ise fazla mal kaybına işaret eder. Rüyada kan görmek vücutta iltihap çıkması şeklinde rahatlama anlamına gelir. Rüyada kan görmek nedir?

Yaşam 20.02.2021, 16:00
Rüyada kan görmek ne anlama gelir?

Rüyada kan görmek bekar kız için mutlu bir evliliğe işaret ederken, hamile bir kadının kan görmesi düşük yapmaya işaret eder. Araka taraftan kan çıktığını görmek ise içinde bulunulan sıkıntıdan kurtulmak anlamına gelir. Rüyada kan görmek, rüyada kan verdiğini görmek, rüyada kan görmek diyanet, rüyada kan görmek rüya tabirleri ve rüyada kan işediğini görmek gibi farklı şekillerde tabir edilmektedir. İşte rüyada kan görmek ve tabiri…

RÜYADA KAN GÖRMEK NEDİR?

Rüyada kan görmek genel olarak helal olmayan bir işe bulaşmaya işaret eder. Eğer bir insan yaptığı işten pişmanlık duyuyorsa, rüyada gördüğü kan bunun dışavurumudur. Çok fazla kanın çıktığının görülmesi ise evlat, anne ya da babadan gelen yardımın kesilmesi olarak tabir edilir. Vücuttaki herhangi bir yaradan kan aktığının görülmesi zengin ise fakir olmaya, fakir ise zengin olmaya işaret eder. Rüya sahibi arka taraftan temi kan çıktığını görürse bu durumda günahtan kurtulmaya, çıkan kanın üstüne bulaşması halinde ise girdiği günahı işlemeye devam edeceği anlamını taşır.

RÜYADA KAN GÖRMEK/ RÜYADA KAN VERDİĞİNİ GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada kan verdiğini görmek, kişinin içinde bulunduğu kötü durumdan kurtularak feraha ermeye işaret eder. Güzel günlerin habercisi olan bu rüyada kişi eğer başkasına kan veriyorsa kötü durumdan iyi duruma geçme anlamı taşır. Bu rüya aynı zamanda zenginliğe de işaret eder.

RÜYADA KAN GÖRMEK/ RÜYADA KAN TÜKÜRMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada kan tükürmek ya da ağzınızdan kan çıktığını görmek arkanızdan konuşulduğuna, birisi hakkında kötü sözler işiteceğinize işaret eder. Eğer tükürdüğünüz kan üzerinize bulaştıysa kadınlar hakkında bir konuda fikir beyan edeceğiniz anlamına gelir. Bol miktarda kan tükürdüyseniz bir kişinin malının azalması anlamına gelir.

RÜYADA KAN GÖRMEK/ RÜYADA KULAKTAN KAN GELMESİ NE ANLAMA GELİR?

Rüyada kulaktan kan gelmesi nahoş özler işitmek anlamına gelir. Aile içinden duyulacak hoş olmayan sözlere işaret eden bu rüya, uzun süre küs kalmaya ve özür dilense bile konuşulmayacağı anlamına gelir.

RÜYADA KAN GÖRMEK/ RÜYADA KAN DAMLASI GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada kan damlası görmek eve gelen kişilerin rüya sahibi hakkında arkasından konuştuklarını ifade eder. Mutfak tezgahında kan damlası bereketi olmayan kazanca, geçim sıkıntısı ve zorluklara işaret eder. Kişi üzerine kan damladığını görürse hatalarından af diler, tövbe eder.

RÜYADA KAN GÖRMEK/ RÜYADA KAN LEKESİ GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada kan lekesi görmek, rüya sahibine iftira atılması anlamına gelir. Kişiye zararı dokunmayacak olan bu gelişme, düşmanların işbirliği yaparak rüya sahibi aleyhinde faaliyetler yürüteceği anlamına gelir. Yerde görülen kan lekesi ise kazadan sonra kurtulmaya ve kalıcı olmayan hastalığa işaret eder.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?