banner30

banner29

Ünlü oyuncu tesettüre girdi!

Gamze Özçelik tesettüre girdi

Yaşam 25.11.2018, 20:47
Ünlü oyuncu tesettüre girdi!

Daha önce tesettüre girmek istediğini söyleyen oyuncu Gamze Özçelik'in tesettüre girdiği ortaya çıktı. Gamze Özçelik, katıldığı bir ödül töreninde ilk kez tesettürlü görüntülendi.

Tesettüre giren Gamze Özçelik, ödül töreninde görüntülendi.
 
Kameralardan uzak bir hayat yaşayarak Umuda Koşanlar Derneği'ni kuran oyuncu Gamze Özçelik'in bir süre önce tesettüre girdiği öğrenildi. Özçelik, bir ödül töreninde görüntülendi. Törende "Öncü Sivil Toplum Kuruluşu" ödülünü Umuda Koşanlar Derneği (UMHD) adına oyuncu Gamze Özçelik aldı.


Gamze Özçelik, ödül töreninde toplu fotoğraf da çektirdi.

Kendisini gönüllü yardım çalışmalarına adayan oyuncu Gamze Özçelik, tesettürlü fotoğrafını Instagram hesabından paylaşıp, Miraç Kandili'nde dua istemişti. Başörtülü halinin yanına "Dua edin canlar. Çok istiyorum" yazmıştı.

Kapanmam gerektiğini biliyorum

Özçelik daha önce, "Uzun süredir namaz kılıyorum. İman etmiş biri olarak kapanmak farz, Allah'ın emri. Kapanmam gerektiğini biliyorum, bunu inşallah başarabilirim" ifadelerini de kullanmıştı.

Daha önce verdiği bir röportajda Özçelik, şu ifadeleri kullanmıştı:

"Her zaman kırılgan, sahtelikten hoşlanmayan, gerçeği arayan bir yapım vardı. Allah inancı kalbime konmuştu çok şükür. Ama sadece ne şekilde inanmam ve uygulamam gerektiğine bu kadar hakim değildim"

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?