banner29

Alman paraşütçü, plaja çakıldı!

Tatil için Ölüdeniz'e gelen ve bir otele yerleşen Alman uyruklu turist Gottfried Löhr (53) Babadağ'dan paraşütle atladıktan sonra yere 15 metre kala dengesini kaybedip, Belceğiz Plajı'na düştü.

Yerel Haberler 29.05.2008, 18:51 27.07.2019, 17:32
Alman paraşütçü, plaja çakıldı!

Ailesi ile bir haftalık Tatil için Fethiye'ye gelen ve daha öncede Fethiye'ye tatile gelerek paraşüt atlayışı yapan alman turist yine paraşüt ile atlamak için Babadağ'a çıktı.

Babadağ'dan bin 700 metre yükseklikten Single diye adlandırılan tek kişilik atlayış gerçekleştiren alman paraşütçü Gottfried Löhr (53) Belcekız plajına inmek ürereyken denizden yaklaşık 20 metre yükseklikte rüzgarın etkisi ile dengesini kaybederek yere çakıldı.

Çevrede bulunan diğer paraşütçüler hemen yere düşen alman paraşütçünün yardımına koştular. Kazayı hafif yaralı olarak atlatan Alman Turist ambulans ile Lokman Hekim Esnaf Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. Hastanede tedavi altına alınan alman Paraşütçüsünün hayati tehlikesinin bulunmadığı ancak vücudunun değişik yerlerinde kırıklar ve çatlaklar olduğu öğrenildi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?