banner30

banner29

Anne ile iki çocuğu evlerinde boğazları kesilerek öldürüldü

Bursa'da akşam evine dönen baba, 30 yaşındaki eşi ile, iki çocuğunu boğazları kesilerek öldürülmüş vaziyette buldu.

Yerel Haberler 25.04.2007, 00:16 25.07.2019, 16:10
Anne ile iki çocuğu evlerinde boğazları kesilerek öldürüldü

Kanlı olay, Tuna Mahallesi Gülbahçe Sokağı'nda meydana geldi. 30 yaşındaki Melek Birinci ile Fatih İlköğretim Okulu 2. sınıf öğrencisi olan 8 yaşındaki kızı Çiğdem ile 4 yaşındaki oğlu Onur, evlerine giren kimliği meçhul kişi ya da kişiler tarafından boğazları kesilerek katledildi.

Akşam saat 18.00 sıralarında tezgahtar olarak çalıştığı yapı marketten evine dönen 34 yaşındaki Mustafa Birinci, kapıyı açtığında korkunç manzarayla karşılaştı. Eşini boğazı kesilmiş olarak koridorda bulan Birinci, odalara girdiğinde, küçük kızı ile oğlunu da aynı şekilde hunharca boğazı kesilerek öldürülmüş olarak buldu.

Şoka giren Birinci, durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen cinayet masası dedektifleri, vahşeti gerçekleştiren kişi ya da kişileri tespit etmek için geniş çaplı araştırma başlatırken, cinayet mahallinden delil topladı. Öte yandan alt katta oturan komşuları, Birinci ailesinin evinden herhangi bir ses duymadıklarını söyledi.

Olay yerine gelen Bursa Emniyet Müdürü Tahsin Demir, cinayetin hırsızlık maksadıyla işlenmediğini, olayla tahkikatın çok yönlü devam ettiğini, cinayeti kısa sürede aydınlatacaklarını söyledi. Öte yandan koca Mustafa Birinci'nin ifadesi alınmak üzere karakola götürüldüğü öğrenildi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?