banner29

Bir intihar haberi daha kaynak belirtilmeden maddi sıkıntılara yoruldu!

Konya’da evli ve iki çocuk babası kamyon şoförü M.Ç, Konya Kamyon Garajı’nda intihar etti. Gerçek Gündem'in kaynaksız olarak maddi sıkıntılara yorduğu intihar olayı tartışmalara neden oldu.

Yerel Haberler 16.02.2020, 15:39 17.02.2020, 13:54
Bir intihar haberi daha kaynak belirtilmeden maddi sıkıntılara yoruldu!

Konya’da evli ve iki çocuk babası kamyon şoförü M.Ç, iddiaya göre maddi sıkıntılar nedeniyle Konya Kamyon Garajı’nda intihar etti.

Olay Konya'nın Selçuklu ilçesinde bulunan kamyon garajında meydana geldi.  Kamyon şoförlüğü yapan 37 yaşındaki evli ve iki çocuk babası M.Ç, iddiaya göre bir süre önce maddi sıkıntı yaşamaya başladı.

Geçtiğimiz günlerde kamyonu bozulan ve arkadaşlarının desteği ile yaptırdığı öne sürülen M.Ç'nin iddiaya göre maddi sıkıntılara daha fazla dayanamayarak intihar ettiği belirtildi.

Gerçek Gündem'in kaynak belirtmeden maddi sıkıntılara yorduğu intihar haberi akıllarda soru işareti oluşturdu.

Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaptıkları ilk inceleme sonucu M.Ç’nin hayatını kaybettiğini belirlerken polis olayla ilgili soruşturma başlattı.  M.Ç'nin cansız bedeni otopsi yapılmak üzere Konya Numune Hastanesi'ne götürüldü.

MADDİ SIKINTI 'GERÇEK GÜNDEM' YALANI MI?

Öte yandan sosyal medyada intihar eden kişinin kız kardeşi olduğunu iddia eden birisi yaptığı paylaşımla 'maddi sıkıntı' iddialarının aksini söyledi. 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?