banner30

banner29

Çarşı’nın liderlerinden Ayhan Güner vuruldu!

Beşiktaş taraftar grubu Çarşı’nın liderlerinden Ayhan Güner vuruldu. Güner'i vuran kişi daha önce Beşiktaş Çarşı Grubu’nun tribün lideri Alen Markaryan’ı da vurmuştu.

Yerel Haberler 16.05.2019, 11:52
Çarşı’nın liderlerinden Ayhan Güner vuruldu!

Beşiktaş taraftar grubu Çarşı’nın liderlerinden Ayhan Güner, amigo Harun Dulkara tarafından vuruldu. Dulkara daha önce de Beşiktaş Çarşı Grubu’nun tribün lideri Alen Markaryan’ı vurmuştu.

Olay Beşiktaş Barbaros Bulvarı'nda geçtiğimiz Salı günü saat 22.00 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre daha önce Çarşı grubu liderlerinden Alen Markanyan'ı bacağından vuran Harun Dulkara, aynı taraftar grubu liderlerinden Ayhan Güner'e silahlı saldırı düzenledi.

Her iki bacağına 3 kurşun isabet eden Ayhan Güner, ambulansla Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Hastanede ameliyata alınan Güner'in sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

‘HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK‘ KAVGASI

Beşiktaş taraftar grubu Çarşı’nın liderlerinden Ayhan Güner, daha önce Alen Markaryan’ı vuran Beşiktaş amigolarından Harun Dulkara tarafından vuruldu. Bir sosyal medya hesabından günlerdir tehdit edildiği öğrenilen Güner’in Taksim İlk Yardım Hastahanesi’nde tedavi gördüğü belirtildi. Tele1'in iddiasına göre, Dulkara, Güner’i Beşiktaş maçında ‘Her şey çok güzel olacak‘ sloganı atmasını gerekçe göstererek vurdu.

MARKARYAN ŞİKAYETÇİ OLMAMIŞTI

2010 yılında Harun Dulkara dönemin Çarşı liderlerinden Alen Markaryan'ı vurmuş fakat Markaryan, Dulkara'dan şikayetçi olmadığı için hapis yatmamıştı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?