banner29

Değnekçiler, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin çevresini işgal etti! Doktorun aracını yakarak gözdağı verdiler...

İzmir'in en yoğun hastanelerinden biri olan Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin çevresinde değnekçilik yapan otopark korsanları terör estirmeye devam ediyor. Son olarak geçtiğimiz gün bir asistan doktorun aracı kundaklanarak kullanılamaz hale getirildi.

Yerel Haberler 04.11.2020, 16:44 04.11.2020, 17:54
Değnekçiler, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin çevresini işgal etti! Doktorun aracını yakarak gözdağı verdiler...

İzmir'in Konak ilçesinde bulunan Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi çalışanları ve hastaneye gidenlerin başı değnekçilerle büyük dertte.

DEĞNEKÇİLER DOKTORUN ARACINI KUNDAKLADI

Twitter üzerinden paylaşımda bulunan Pınar Toprak adlı bir vatandaş, tüm yetkilileri etiketleyerek değnekçilere karşı harekete geçilmesi çağrısında bulundu. Geçtiğimiz gün hastanenin personel otoparkına aracını bırakan asistan doktorun aracının kundaklanması bölgedeki tehlikeyi bir kez daha gözler önüne serdi. Kullanılamaz hale gelen aracın ardından, hastane çalışanları yıllardır karşı karşıya kaldıkları tehlikeyi bir kez daha dile getirdi.

'HASTANEDE CAN, DIŞARIDA MAL GÜVENLİĞİMİZ YOK'

Daha önce çok sayıda hastane çalışanının aracının yakıldığı bölgenin otopark çetelerinin faaliyet alanı olduğu belirtiliyor. Hastanede koronavirüs nedeniyle can güvenliklerinin olmadığını, dışarıda da değnekçiler yüzünden de mal güvenliklerinin olmadığını belirten çalışanlar çözüm bekliyor.

Habervakti

Yorumlar (1)
Şehmus 1 ay önce
Yazık otopark yüzünden metroyla hastaneye geliyoruz
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?