banner29

Dilipak, Antalya'ya davet edildi ortalık karıştı!

Antalya Gönüllüleri Platformu'nun davetlisi olarak 26 Ekim'de Antalya'da bir etkinliğe katılacak olan Abdurrahman Dilipak'ın CHP'li Muratpaşa Belediyesi'nin yönetiminde olan konuşacak olması bazı dernekleri rahatsız etti. Söz konusu dernekler belediyenin kapısına dayandı.

Yerel Haberler 25.10.2019, 15:56
Dilipak, Antalya'ya davet edildi ortalık karıştı!

Antalya Gönüllüleri Platformu 26 Ekim Cumartesi günü saat 19.00’da Türkiye siyasetinin de ele alınacağı bir konferans düzenleyecek. CHP'li Muratpaşa Belediyesi'nin kontrolünde olan Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve İnovasyon Merkezi’ndeki toplantı salonunda yapılacak bu etkinliğe, Abdurrahman Dilipak da davet edildi.

'BELEDİYE BİZ KARIŞMAYIZ' DEDİ

Platformun da bürosunun bulunduğu Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve İnovasyon Merkezleri’nde yer alan bazı dernekler ise bu durumdan rahatsız oldu. Rahatsızlıklarını dile getirmek için belediye kapısına dayanan derneklerin itirazına Muratpaşa Belediyesi yazılı bir açıklamayla cevap verdi. Belediyeden yapılan açıklamada ''Platformun da bürosunun bulunduğu Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve İnovasyon Merkezleri’nde yer alan bazı dernekler ise bu durumdan rahatsız olunca soluğu merkezi yapan Muratpaşa Belediyesi’nde aldılar. Muratpaşa Belediyesi de ‘Kamuoyunun dikkatine’ diyerek yazılı bir açıklama yapmak durumunda kaldı.'' ifadeleri yer aldı.

Antalya Gönüllüleri Platformu'nda şu isimler yer alıyor:

Turizmci Osman Ayık, Anadolu Birliği ve STOKDER Genel Başkanı Bedri Yalçın, ANAP eski İl Başkanı Cihan Dinç, MHP eski İl Başkanı Ali Adnan Kaya, BBP eski İl Başkanı İbrahim Bodur, CHP eski İl Eğitim Sekreteri Canip Can, Kepez eski Belediye Başkanı Erdal Öner, BBP eski İl Başkanı Hulisi Kızılkaya, DYP eski Merkez İlçe Başkanı Abdurrahman Fırtına, SP’li Adnan Semerci, İYİ Parti Konyaaltı kurucu  İlçe Başkan Yardımcısı  Ali Boyacı, UTEF Genel Başkanı Mete Kaçar ve  ANAP eski İl Başkanı Niyazi Öcal…

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?