banner29

"Evde kalın" uyarısını gene dinlemediler! Kendilerini sahile attılar...

Koronavirüse karşı her alanda tedbirler alınmaya devam ederken, vatandaşlara da mecbur kalmadıkça sokağa çıkılmaması yönünde uyarılarda bulunuldu. Vatandaşların bir kısmı "Evde kalın" uyarılarını dikkate alarak evlerinden dışarı çıkmazken, bazı vatandaşlar ise sokağa çıkmayı sürdürüyor.

Yerel Haberler 22.03.2020, 11:03
"Evde kalın" uyarısını gene dinlemediler! Kendilerini sahile attılar...

Devlet tarafından koronavirüs salgınına karşı her alanda tedbirler alınmaya devam ederken, vatandaşlara da mecbur kalmadıkça sokağa çıkılmaması yönünde ikazlarda bulunuldu. Vatandaşların bir kısmı "Evde kalın" uyarılarını dikkate alarak evlerinden dışarı çıkmazken, bazı vatandaşlar ise sokağa çıkmayı sürdürüyor. Bu durum sokağa çıkma yasağının tek çare olduğunu gösteriyor.

Bazı İstanbullular dün olduğu gibi bugün de Koronavirüs tehlikesine aldırış etmeden sahile akın ettiler. Arnavutköy Sahili'ni dolduran bazı vatandaşlar yürüyüş ve koşu yaparken, bazı vatandaşlar ise oltalarıyla balık tuttu.

Evde kalmaktan sıkıldığı için Boğaz'da balık tutmaya geldiğini söyleyen Kadir Kandemir, "Erken saatte balık tutmaya geldik. 'Biraz balık tutup, evin balkonunda mangal yakalım' dedik. 1 metre mesafesine dikkat ediyoruz. Yakın temas kurmuyoruz. Oltacılara bakın, aralarında birer metre mesafe var. Ben kalabalıkta durmuyorum. Ben de boş kenardayım. Elimden geldiği kadar dikkat etmeye çalışıyorum'' dedi.

Yorumlar (1)
Günel 1 yıl önce
Temiz Hava İyi Gelir Deyirik Biz Düşündüyümüz Gibi Olmur Zaten Havada Virüs Var Çinden Diger Ölkelerden Gelen Virüs Bizlere Nasıl Ulaşır Düşünmürük Çinlilerin Evinde Olmadığ Havada Olan İnsanlar Türküyeye Azerbayçana Getirdi Azeriye İrandan Geldi Türküyeye Umeyraya Avropaya Gedenler Getirdi Çok Zor İnsanığ Ölümü Bizler Yaklaşırığ Evde Oturmağ Lazım Allah Kerimdi Deyip Gözlemek Lazım Virüs İlaçları Yapılsa Bele Onada Umudumuz Olmaz İlk İlaç Sınağı İnsanları Hepisine Zarar Olar En İyisi Özümüzü Korumağ Dünya Savaşı Olan Virüse Zaferle Çıkmağ Lazım Müselmanlar Zaten Heçneye İnanmır Tıpki Ölene Kader Virüs Dünya Savaşı Oldu
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?