banner29

"Evinize gidin orası daha güvenli" diyen doktora saldırdı!

Baş ağrısı şikayetiyle hastaneye giden bir kişi, acil servisindeki doktor "evinize gidin, orası daha güvenli" dediği için doktora yumrukla saldırdı.

Yerel Haberler 22.03.2020, 17:29 22.03.2020, 21:09
"Evinize gidin orası daha güvenli" diyen doktora saldırdı!

Çin'in Vuhan kentinde ortaya çıkan ve dünyaya yayılan bir salgına dönüşen koronavirüs geçtiğimiz günlerde Türkiye'ye de bulaştı. Virüsle mücadelede başta Sağlık Bakanı Fahrettin Koca olmak üzere sağlık çalışanlarının olağanüstü performansı göz doldurdu. Tüm Türkiye tek yürek olup 3 gün boyunca saat 21:00'da sağlık çalışanlarını alkışlarken Düzce'de skandal bir olay yaşandı. 

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi'ne baş ağrısı şikayetiyle giden S.A., "Durumunuz ciddi değil, koronavirüs nedeniyle eviniz daha güvenli" diyen doktor Okan K.'ye yumrukla saldırdı. S.A., polis ekiplerince gözaltına alındı.

Gözaltına alındı

Olay, öğle saatlerinde, Düzce'deki Atatürk Devlet Hastanesi'nin acil servisinde meydana geldi. Baş ağrısı şikayetiyle hastaneye gelen S.A., acilen tedavi edilmek istediğini söyledi. Acil serviste görevli doktor Okan K. ise S.A.'ya sağlık durumunun ciddi olmadığını, koronavirüs nedeniyle hastanenin riskli olduğunu ve evinin daha güvenli olduğunu söyledi.

Bunun üzerine S.A., boğazına sarıldığı doktora yumruk attı. Hastanedeki güvenlik görevlileri araya girerken, S.A., polis ekiplerince gözaltına alındı. Doktor Okan K. ise darp raporu aldı, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Kaynak: Yeni Akit

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?