banner30

banner29

Kara yollarında durum

ANKARA (AA) - Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Yerel Haberler 21.06.2020, 10:07
Kara yollarında durum

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, Kuzey Marmara Otoyolu'nun Kınalı gişeleri-Silivri kavşağı 4-12. kilometreleri arasında güney taşıma yolu (Edirne-İstanbul istikameti) kuzey taşıma yoluna aktarılarak, trafik akışı iki yönlü sağlanacak.

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde, Avrupa yönünde araç sayım sistemi ve TAK montajı çalışmaları nedeniyle 26 Haziran'a kadar saat 00.00-06.00 arasında şerit daraltmaları yapılacak.

Anadolu Otoyolu'nun Kızılcahamam-Kahramankazan Kavşağı 2-8. kilometreleri arasında, üstyapı onarım çalışmaları sebebiyle 1 Temmuz'a kadar İstanbul-Ankara istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım diğer istikametten kontrollü gerçekleştirilecek.

İzmir Çevre Yolu Cengizhan-Onur Kavşağı 0-1 kilometreleri arasındaki yapım çalışmaları dolayısıyla "Cengizhan Katılım Yolu"  trafiğe kapatılarak, ulaşım Onur Mahallesi ve Bornova Kavşağı üzerinden yapılacak.

Balıkesir-Akhisar Yolu üzerinde bulunan köprülerde, genleşme derz ve bakım onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanacak.

Seydişehir-Bozkır Yolunun 6-16. kilometreleri arasında, yol yapım çalışmaları sebebiyle ulaşım kontrollü olarak gerçekleştirilecek.

Akseki-Manavgat-Alanya Yolunun 34-39. kilometreleri arasında, patlatmalı kazı çalışması dolayısıyla 13.00-17.00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacak.

Ünye-Fatsa Yolunun 0-14. kilometreleri arasında bulunan köprülerde, genleşme derzi onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak yapılacak.

Çaldıran-Doğubeyazıt Yolunun 20-23. kilometreleri arasındaki, yol yapım çalışmaları sebebiyle ulaşım sağ yönden kontrollü olarak sağlanacak.

Zonguldak-Devrek-Mengen Yolunun 9-11. kilometreleri arasındaki, heyelan önleme çalışmaları dolayısıyla ulaşım kontrollü olarak gerçekleştirilecek.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?