Metro durağında 1 kişi raylara düştü! Seferler aksadı!

Osmanbey metro durağında bir kişi raylara düştü: Seferler aksıyor

Metro durağında 1 kişi raylara düştü! Seferler aksadı!

Yenikapı-Hacıosman Metro Hattı Osmanbey Durağı'nda bir kişi raylara düştü. Sağlık, polis ve itfaiye ekipleri olay yerine sevk edildi. Olay nedeniyle metro seferlerinde aksama yaşanıyor. Yapılan incelemede metronun altında kalan kişinin hayatını kaybettiği belirlendi

İstanbul'da Yenikapı-Hacıosman Metro Hattı Osmanbey Durağı'nda bir kişi raylara düştü. Sağlık, polis ve itfaiye ekipleri olay yerine sevk edildi. Yapılan incelemede metronun altında kalan kişinin hayatını kaybettiği belirlendi.

Saat 07.00 sıralarında meydana gelen olay nedeniyle metro seferlerinde aksama yaşanıyor. Hacıosman-Yenikapı yönünde seferler Osmanbey'e kadar, Yenikapı-Hacıosman yönünde ise Taksim'e kadar yapılabiliyor. DHA'nın haberine göre; durağa gelenler otobüsler ile götürülüyor.


Polis, olayın intihar mı yoksa kaza mı olduğu yönündeki incelemesini sürdürüyor.

Öte yandan Metro İstanbul'un Twitter hesabından yapılan duyuruda, "M2 Yenikapı- Hacıosman Metro Hattı'nda Osmanbey İstasyonu peron 2 geçici bir süre işletmeye kapatılmıştır. Osmanbey- Taksim arasında İETT otobüsleri ile ring seferi yapılmaktadır." denildi.

Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2018, 09:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5